Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Instalacja gazowa LPG - serwis i instalacja

W Polsce niesłabnącą popularnością cieszy się stosowanie LPG, jako paliwa silnikowego. Nasz serwis oferuje regulacje, naprawę i montaż instalacji gazowej w Twoim samochodzie. Gwarantujemy montaż najwyższej klasy komponentów a coObraz - lpg_instalacja.jpg za tym idzie bezawaryjność zastosowanego rozwiązania.

LPG wykorzystywane jest najczęściej w silnikach benzynowych począwszy od silników gaźnikowych, na silnikach z nowoczesnymi układami wtryskowymi kończąc. Instalacje gazową można użyć również w silnikach Diesla i dwusuwowych. Samochody zaopatrzone w instalację LPG wykorzystują także benzynę, ponieważ rozruch i rozgrzanie silnika powinno odbywać się przy zasilaniu benzyną. Kierowca musi zatem ręcznie przełączać zasilanie z benzyny na gaz. Nowocześniejsze samoczynnie przełączają się z benzyny na LPG. Ważne jest by regularnie dokonywać przeglądu armatury autogazowej, aby prawidłowo działała i nie wymagała kosztownych napraw.

Zaletami zamontowania instalacji gazowej w samochodzie jest przede wszystkim niska cena mieszanki propan butanu w stosunku do kosztu benzyny. Ponadto zbiornik montowany w pojeździe jest mały i lekki, dzięki czemu nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu auta. Nie można także zapominać o tym, że LPG ma mniejszy wpływ na zanieczyszczenie powietrza. Instalacja gazowa ma również swoje wady, do jakich należą zwiększenie kosztów serwisowania i przeglądów, może mieć wpływ na złe funkcjonowanie lub uszkodzenie niektórych elementów auta. Pojazdy z zamontowaną instalacją LPG nie mogą korzystać z garaży podziemnych.

Już teraz odwiedź nasz serwis i porozmawiaj z naszymi ekspertami o zamontowaniu instalacji gazowej w Twoim samochodzie!