Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Auto zastępcze. Holowanie i serwis samochodów.

Obraz - trojkat_ostrzegawczy_wymiana_kola.jpgPilnie potrzebujesz auta a Twój samochód uległ awarii bądź uszkodzeniu?

Żaden problem! Nasza wypożyczalnia zagwarantuje Ci błyskawicznie auto zastępcze a Tobie mobilność w niemal każdej sytuacji.

Ponadto możemy odholować Twój samochód i zająć się nim w naszym serwisie. Każde z naszych aut jest regularnie serwisowane i objęte pakietem ubezpieczeń OC i AC. Dodatkowo mogą Państwo liczyć na naszą pomoc dzięki usłudze Assistance. Wymienimy uszkodzoną oponę, dowieziemy paliwo, naładujemy rozładowany akumulator itd.

Nasza wypożyczalnia świadczy usługi na terenie Warszawy i okolic, zajmujemy się także wulkanizacją i naprawą samochodów – dzięki czemu kompleksowo zajmiemy się Państwa autem. Dla nas najważniejsza jest wygoda i bezpieczeństwo kierowcy, dlatego uprościliśmy formalności do minimum, dlatego możemy dokonać transakcji nawet w miejscu awarii samochodu, aby nie zakłócać Twoich wcześniejszych planów.