Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

AUTOserwis - naprawa samochodów Warszawa

Twój samochód uległ awarii? A zmoże to tylko drobna usterka?

Z Auto Service szybko i tanio pozbędziesz się uszkodzenia. Jeśli naprawa będzie wymagała dłuższego pobytu Twojego samochodu w warsztacie, na miejscu możesz wypożyczyć samochód zastępczy. Zapewniamy kompleksową obsługą samochodów osobowych i dostawczych.Image - autoserwis_warszawa.jpg

Nasi eksperci chętnie pomogą i udzielą informacji dotyczących eksploatacji oraz wszelkich napraw mechanicznych i elektromechanicznych pojazdów. Wykonujemy kompleksowe naprawy silników, skrzyń biegów, układów hamulcowych oraz zawieszenia. Zajmujemy się również naprawą elektroniki samochodowej oraz systemów wtryskowych.  Przy konieczności wymiany uszkodzonych części zamawiamy i sprzedajemy je po atrakcyjnych cenach. Istnieje możliwość zamówienia akcesoriów oryginalnych jak i tańszych zamienników.

W naszej ofercie posiadamy także pełną diagnostykę komputerową pojazdów oraz serwis instalacji gazowych. Naprawiamy wydechy w tym wycinanie katalizatorów, filtry cząsteczek stałych (DPF), tłumiki, naprawa układu wydechowego - nieszczelności, diagnoza sond lambda, naprawa układów kolektorów wydechowych.

W warsztacie zajmujemy się także serwisem klimatyzacji w tym odgrzybianiem, dobijanie współczynnika chłodzącego oraz oleju, badaniem i naprawa nieszczelności, regeneracją sprężarek i ozonowaniem.

W naszym serwisie posiadamy najnowocześniejsze rozwiązania pozwalające nam szybko zdiagnozować zaistniały problem i wyeliminować go najskuteczniejszym sposobem. Wysoki poziom wiedzy technicznej oraz bogate doświadczenie zawodowe pozwala naszym mechanikom podejmować się najtrudniejszych napraw z pozytywnym wynikiem. Dzięki najnowszym technologiom i rzetelnym fachowcom jesteśmy w stanie zapewnić Państwa pojazdowi najlepszą opiekę w Warszawie. Sprawdź nas i zostań jednym z wielu zadowolonych klientów.