Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Cargarden – profesjonalna wypożyczalnia samochodów Warszawa

Obraz - cargarden.pngNasza firma działa od 2009 roku. Początkowy zakres usług dotyczył branży sprzedaży i naprawy samochodów luksusowych. Działalność dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój firmy poprzez szkolenia i inwentaryzacje sprzętu sprawiła, że zdobyliśmy grono zadowolonych klientów. Obsługujemy do tej pory wiele osób i firm, które ufają naszym kwalifikacjom i doświadczeniu.

Autoserwis - naprawa samochodów Warszawa

Obraz - autoserwis.jpgAutoserwis – profesjonalna naprawa aut, to dziedzina w której nasz zespół zyskał renomę na rynku lokalnym. Nasi fachowcy poprzez wieloletnie doświadczenie, szkolenia i kontakt z nowymi technologiami gwarantują nam, iż jesteśmy w stanie sprawnie zdiagnozować i naprawić wszelkie usterki w Twoim aucie. Niezależnie od marki, bez względu na wiek pojazdu - do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Bogate doświadczenie, oraz zespół do którego mamy 100% zaufanie pomaga nam również w prowadzeniu głównej gałęzi naszych usług tj. wynajmie samochodów.

Najlepsza oferta wypożyczalni w Warszawie

Kiedy nastały czasy kryzysu i każdy szukał możliwości znalezienia oszczędności – pojawiły się trudności związane z malejącym popytem na zakup samochodów. Marka Cargarden, dzięki doskonałej lokalizacji i poszerzeniu oferty sprzedaży aut o możliwość wynajmu samochodów, oraz nienagannej opinii również w tej płaszczyźnie zyskiwała stabilną pozycję.

Obraz - samochod_z_kierowca.jpgDbałość o zadowolenie wynajmujących samochody klientów pozwala nam na zyskiwanie przewagi nad konkurencyjnymi firmami świadczącymi usługi wypożyczalni autPojazdy (samochody osoboweauta luksusowesamochody dostawczebusy 8/9 osobowe) wchodzące w skład oferty firmy Cargarden są objęte najlepszymi pakietami ubezpieczeń. Najistotniejsze dla nas jest zapewnienie, by stan techniczny wynajmowanych pojazdów był idealny i nie przyczynił się do obniżenia satysfakcji klienta. Wynajem samochodu to również powierzenie swojego zaufania na barki zleceniobiorcy. Mamy pełną świadomość tego, iż wynajmujecie od nas Państwo samochody ufając, że nie zawiodą one Was w najważniejszych momentach. Często podróżujemy nie tylko w celach służbowych, lecz również w związku z odwiedzinami rodziny w kraju, bądź też udając się na wspólne – zasłużone wakacje etc. Świadczymy kompleksowe usługi, stąd istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych usług jak:

  • zamówienie fotelików i podstawek dla dzieci, zapewniające bezpieczne i zgodne z przepisami podróżowanie pociech,
  • dostarczenie samochodu we wskazane, dogodne dla klienta miejsce,
  • samochód zastępczy – w ramach ubezpieczenia.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy pomogą Państwu w doborze odpowiedniego auta, udzielą szczegółowych informacji i odpowiedzą na wszelkie wątpliwości.

 

Zespół Cargarden

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Opublikowano:
Aktualizacja:

Promocje

zaoszczedź na wynajmie

FAQ

samochodzik FAQ