Klauzula informacyjna

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
 • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
 • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Cenniki wypożyczalni samochodów Warszawa

W związku z końcem sezonu wakacyjnego przygotowaliśmy dla Państwa wspaniałe okazje. Teraz jeszcze taniej możecie Państwo wynająć samochód.

Firma Cargarden oferuje wynajem:Image - R8

 • samochodów osobowych
 • busów 7 osobowych
 • busów 8 osobowych
 • busów 9 osobowych
 • samochodów dostawczych
 • motocykli
 • lawet
 • autolawet

W naszej ofercie udostępniamy do Państwa dyspozycji auta z różnych klas - od ekonomicznej klasy B po wygodne i przestronne i luksusowe SUV'ylimuzyny. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i prywatnych najemców. Jesteśmy otwarci na oferty współpracy.

Wynajem krótkoterminowy samochodów

Image - kluczyki_auto.jpgCennik wynajmu krótkoterminowego samochodów obejmuje okres najmu do 2 miesięcy z podziałem na różne przedziały czasowe. Wdrożyliśmy promocję, która umożliwia Państwu jazdę naszymi autami bez limitu kilometrów. Wystarczy wynająć pojazd na okres powyżej 4 dni. Ceny przedstawione w cenniku krótkoterminowym wyrażone są w walucie PLN (polski złoty) i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Cennik średnioterminowego wynajmu aut

Image - wynajem_dlugoterminowy_wybor_aut.pngOkres najmu od 2 miesięcy do 24 miesięcy nazywamy wynajmem średnioterminowym. Ze względu na to, iż głównymi zainteresowanymi taką opcją współpracy są firmy przedstawione w cenniku kwoty są cenami netto (bez podatku VAT). Wyliczenie kwoty całkowitej (brutto) jest bardzo proste - wystarczy cenę netto pomnożyć przez obowiązujący podatek VAT (obecnie w dniu tworzenia artykułu wynosi on 23%, czyli kwotę wynajmu mnożymy przez 1.23 a wynik to kwota brutto). Dla firm wypożyczenie samochodu to bardzo dobry sposób na zapewnienie środka lokomocji dla pracowników. Naprawy i przeglądy, oraz ubezpieczenie leży po stronie naszej wypożyczalni. Dodatkowo firma otrzymuje FV na 23%, którą w pełni może odliczyć. Kwota podatku dochodowego również może zostać pomniejszona z tytułu wypożyczenia samochodu.

Długoterminowy wynajem samochodów

Image - zaoszczedz_na_wynajmie.jpgPodobnie jak w wynajmie średnioterminowym, wynajem długoterminowy to znacznie korzystniejsza forma posiadania auta niż leasing. Firma deleguje problemy związane z naprawami i utrzymaniem auta na zewnątrzną komórkę - wypożyczalnię Cargarden i otrzymuje faktury VAT. W cenniku wynajmu długoterminowego przedstawiliśmy auta różnych klas, jednak ceny ustalane są indywidualnie. Nasza wypożyczalnia jest w stanie zakupić specjalnie dla Państwa dowolny samochód, więc jeśli nie znajduje się on bezpośrednio w naszej ofercie - zapraszamy do kontaktu. Z całą pewnością przygotujemy najlepszą ofertę wynajmu długoterminowego dostępną na rynku. Samochody oferowane przez nas to auta z bardzo bogatymi pakietami wyposażenia.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Cenniki

Promocje

Zachęcamy Państwa do śledzenia aktualnych promocji, które pozwalają na jeszcze korzystniejsze ceny najmu.

Image - car_rental.jpg