Krótkoterminowy 1 - 4 dni

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Klasa

biały crafter T

Volkswagen Volkswagen Crafter Blaszak L4 2.0TDI Automat 8 biegów

ON Automat
Limit: bez limitu km Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

250,00 zł
cena brutto

biały crafter T

Volkswagen Volkswagen Crafter Blaszak L4 2.0TDI Automat 8 biegów

ON Automat
Limit: 400km/doba Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

220,00 zł
cena brutto

T

Volkswagen Volkswagen Crafter Laweta L4 2.0TDI 177KM

ON Manual
Limit: bez limitu km Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

250,00 zł
cena brutto

screen wypożyczalnia cennik

Cennik krótkoterminowy wypożyczalnia samochodów

Cennik krótkoterminowy 1-4 dni objęty jest dziennym limitem kilometrów. Kliknij na klasę samochodu, by zobaczyć szczegóły aut w danej klasie z lepszą jakością zdjęć.

ObrazPowyższy cennik wynajmu samochodów dotyczy okresu wynajęcia pojazdu od jednego do czterech dni. Zawarte ceny i limity kilometrów dotyczą krótkoterminowego wynajmu auta. Jeśli są Państwo zainteresowani dłuższym wynajmem samochodu zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu średnioterminowego i długoterminowego. Każdy z samochodów dostępnych w naszej ofercie można wypożyczyć na dowolny okres czasu.