Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Co wyróżnia wypożyczalnie samochodów

Obraz - A7Ceny, limity kilomentrów, są to elementy jakie w jakimś stopniu różnią wypożyczalnie samochodów w Warszawie. Firmy wyceniają wynajem swoich pojazdów indywidualnie, sprawdzając jednak lokalną konkurencję pod kątem cen za auta podobnej klasy. Czy na cenę wynajmu wpływa jedynie marka? Element ten jest z całą pewnością jednym z ważniejszych czynników, wchodzących w skład kosztów, jakie ponosi najemca pojazdu przeznaczonego pod wynajem. Istotną kwestią jest to, że samochody wchodzące w skład oferty wynajmu są stosunkowo nowe i pożądane.

Wiele osób kieruje się poszukując auta takimi parametrami jak: rok produkcji pojazdu, aktualny przebieg, czy też kolor. Ma to dosyć istotne znaczenie, kiedy potrzebujemy samochodu do ślubu, bądź też na inną imprezę okolicznościową. Parametry te ważne są również w wypadku, kiedy wynajęte auto ma służyć, jako element marketingowy – np., gdy chcemy wykorzystać je do kampanii reklamowej, jako obiekt, który ma być filmowany lub fotografowany. Na zainteresowanie klientów wpływa także wyposażenie samochodu. Czy chcielibyśmy, aby w wynajętym pojeździe nie było chociażby tak podstawowych dodatków jak wspomaganie kierownicy, czy też klimatyzacja? Cena pojazdu zakupionego w salonie podnosi się, gdy zamawiamy wersje z pełnym wyposażeniem. Co za tym idzie wypożyczalnie samochodów musza uwzględnić to w wycenie swojej oferty? Często klienci rozważają wybór wypożyczalni biorąc pod uwagę cenę. Oczywiście nasza oferta jest atrakcyjna pod względem cenowym i trudno wynegocjować lepsze warunki najmu. Kiedy jednak zajmiemy się rozważaniami na temat wyboru firmy, w której wynajmiemy auto – przeanalizujmy dokładnie warunki, jakie nam są oferowane. Niekiedy zdarza się, że wynajem samochodu tylko pozornie okaże się tańszy. Zadbajmy o to, by wynajmowane auto zostało sfotografowane, tak by w chwili jego oddawania nie okazało się, że najemca obciąży nas kosztami za uszkodzenia, które nie powstały z naszej winy – w okresie naszego wynajmu. Jako profesjonalna wypożyczalnia samochodów, przygotowujemy z klientem podczas podpisywania umowy oględziny samochodu. Na protokole odbioru pojazdu uwzględniamy wszystkie ewentualne niedoskonałości.

Kolejnym istotnym elementem jest limit kilometrów, który nas nieco ogranicza. Przeprowadziliśmy dogłębne analizy i ustaliliśmy poziomy tych limitów tak, by zadowolić naszych klientów. Pamiętajmy, że w naszej wypożyczalni prezentujemy limit dzienny. Przykładowo, jeśli wynajmujemy samochód na 5 dni i wybrane auto ma limit dzienny 300 km to będziemy mogli wykonać nim do 1500 km. Za każdy kilometr przekroczenia naliczana jest ustalona z klientem w umowie opłata. Wybierając inną wypożyczalnię, należy zadbać o to, by pojawił się zapis o aktualnym przebiegu auta (w chwili przekazania go klientowi). W dokumentach wynajmu należy również zapisać limit kilometrów, jaki nas obowiązuje i dodatkowe opłaty związane z przekroczeniem tego limitu. Takie zapisy są dostępne w umowach prezentowanych na naszej stronie i regulaminie.

W interesie naszej wypożyczalni jest oferowanie pojazdów sprawdzonych, w nienagannym stanie technicznym i dobrze wyposażonych. Samochody wchodzące w skład oferty dostępne w cenniku wynajmu aut objęte są nadzorem naszych mechaników. Dbamy o to, by każdy z samochodów był dostępny w jak najwyższej klasie wyposażenia. Posiadamy zarówno samochody z automatyczną skrzynią biegów, jak również manualną. Jeżeli mają Państwo jakieś wątpliwości – zapraszamy do kontaktu emaliowego, lub telefonicznego. Nasi pracownicy wskażą auta, jakie spełniają Państwa oczekiwania i doradzą, który samochód może okazać się najlepszym wyborem.

Kompleksowa obsługa, jaką oferujemy zawiera również dostarczenie do klienta samochodu, jak i odbiór ze wskazanego przez niego miejsca. W przypadku, gdy planują Państwo podróż z dziećmi – istnieje możliwość zamówienia dodatkowego wyposażania jak np. foteliki dla dzieci.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa oferuje również możliwość wynajęcia samochodów na okres długoterminowy. Takie zamówienia realizowane są na zasadach bardzo korzystnych dla klientów. Nawet, jeżeli konkretnego auta, jakim jesteście Państwo zainteresowani nie ma w naszej ofercie – jesteśmy w stanie je dla Was zakupić. Wynajem długoterminowy charakteryzuje się tym, iż oferta cenowa takiego wynajmu jest niezwykle atrakcyjna.‏

Opublikowano:
Aktualizacja: