Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Dlaczego my? Najlepsza wypożyczalnia samochodów.

Obraz - kluczyki_auto.jpgPlanując wynajem samochodu stają Państwo przed wyborem najlepszej wypożyczalni spośród ogromnej konkurencji. Oferty dostępne na rynku są bardzo zróżnicowane, aby każdy klient znalazł zadowalające go rozwiązanie. Należy jednak pamiętać o porównywaniu wypożyczalni oraz opinii o nich, aby wynajem okazał się bezproblemowy.

Doświadczenie w branży wypożyczalni samochodów

Nasza wypożyczalnia samochodów działa na rynku od wielu lat, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy ofertę dopasowana do jego potrzeb. Nasi stali użytkownicy mogą liczyć na promocje i rabaty, choć nasza wypożyczalnia aut i tak ma najniższe ceny na terenie Warszawy. Na terenie wypożyczalni funkcjonuje także wulkanizacja, oraz mechanika pojazdowa, by nasze usługi były w pełni kompleksowe. Dzięki takiemu zestawieniu mogą być Państwo pewni, że samochód, jaki wypożyczacie jest w pełni przygotowany do jazdy, sprawdzony i bezpieczny. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z usług wulkanizacji i mechaniki pojazdowej, gdy wasze auto nie jest sprawne.

Bogata oferta aut do wynajęcia.

Konsekwentnie rozbudowujemy nasza ofertę o nowe usługi a także nową flotę samochodów, by każdy z Państwa znalazł u nas to, czego szuka. Możemy także pochwalić się tym, że jako nieliczni korzystamy z formularza kontaktowego i nie posiadamy ukrytych kosztów wynajmu samochodu. Dzięki temu zyskaliśmy grono zadowolonych klientów. Zostań jednym z nich i przekonaj się, że Wypożyczalnia Samochodów Warszawa posiada najlepsza ofertę na rynku!