Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Dlaczego warto wypożyczyć samochód

Obraz - autoserwis.jpgWynajem długoterminowy polega na ponoszeniu przez klienta kosztów związanych z użytkowaniem samochodu, najczęściej są to okresowe raty w określonych kwotach obejmujących część finansową i eksploatacyjną. W momencie zakończenia umowy pojazd zostaje sprzedany przez wynajmującego na rynku wtórnym a klient nie rości w stosunku do samochodu żadnych praw.

Zalety wynajmu długoterminowego

Zaletami wynajmu długoterminowego są korzyści fiskalne związane z odliczeniem zredukowanego podatku VAT, pozabilansowość, możliwość wliczenia rat i innych opłat do kosztów uzyskania przychodów oraz brak czynszu inicjalnego. Firmy korzystające z wynajmu samochodów nie muszą angażować kapitału własnego, w dodatku ich harmonogram opłat pozostaje elastyczny, poprawiają się wskaźniki bilansowe dzięki obniżaniu sumy bilansowej, obniża się wskaźnik finansowania aktywów kapitałami własnym a co za tym idzie poprawia się ich zdolność kredytowa.

Wynajem samochodu dla pracowników

Wynajem pojazdów dla pracowników poprawia kondycję finansową firmy oraz ułatwia utrzymanie jej płynności. Łatwo można zaplanować wydatki związane z firmową flotą samochodów. Ponadto na wynajmującym samochód spoczywają sezonowe przeglądy, organizacja napraw, ubezpieczenie - klient nie musi się tym przejmować. Dzięki temu wykonuje uproszczona księgowość, opłaca stałą ratę i otrzymuje jedną fakturę. Wynajem aut nie jest jednak przewidziany tylko dla firm ale także osób prywatnych których auto uległo awarii czy też turystów którzy przybyli do Polski w celach rekreacyjnych lub służbowych i nie chcą być zależni od komunikacji miejskiej.