Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Jak wypożyczyć samochód?

Obraz - car_rental.jpgPrzedstawiamy Państwu krótki przewodnik po wypożyczaniu samochodów. Zawiera on użyteczne wskazówki i czynności, o jakich powinniśmy pamiętać przy wypożyczaniu auta.

  •      Ustalenie własnych wymagań. Na wstępie powinniśmy się zastanowić nad naszymi preferencjami. Ustalić, jakiej kategorii samochód nas interesuje, na jaki okres chcemy go wynająć i jakim dysponujemy budżetem.
  •      Wybór wypożyczalni. Na rynku istnieje ogromna oferta skierowana do osób, które chcą wynająć samochód. Ważne jest by położona była w dogodnej dla nas lokalizacji. Powinniśmy brać pod uwagę nie tylko miejsce w wyszukiwarce, jakie zajmuje wypożyczalnia, ale także opinie klientów, którzy korzystali z jej usług. Wiele informacji może dostarczyć nam fanpage wypożyczalni w popularnych portalach społecznościowych.
  •      Zapoznanie się z ofertą. Jeśli już zdecydujemy się na korzystanie z usług danej wypożyczalni warto sprawdzić jej ofertę. Ustalamy, jaką flotą dysponują, jak prezentują się ich ceny i terminy wynajmów. Wiele wypożyczalni posiada w swojej ofercie także wiele ciekawych usług dodatkowych i promocji. Przed kontaktem z wypożyczalnią koniecznie zapoznaj się z ich regulaminem, – co pozwoli uniknąć nieprzewidzianych sytuacji i ukrytych kosztów.
  •      Kontakt. Aby wypożyczyć auto musisz dowiedzieć się czy jest ono dostępne i uprzednio je zarezerwować. W tym celu skontaktuj się telefonicznie z konsultantem lub wypełnij formularz kontaktowy. Jeśli coś jest nie jasne lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty – to jest właśnie moment na rozwianie wątpliwości.