Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO
wypożyczalnia samochodów Łódź. Wynajem aut Łódź

Wypożyczalnia samochodów Łódź

Obraz - Audi A5 3.0TDI QUATTROMiło nam Państwa poinformować, że od dziś nasza wypożyczalnia działa także na terenie Łodzi i okolic. Poszerzyliśmy zakres swojej działalności po tym jak wielu naszych klientów prosiło o podstawienie samochodu do Łodzi.

Dostawa samochodu do Łodzi w miejsce wskazane przez klienta

Oferta naszej wypożyczalni nie dotyczy tylko głównych punktów miasta takich jak port lotniczy im. Władysława Reymonta czy dworzec Łódź Kaliska. Dostarczamy samochód pod wskazane przez klienta miejsce. Aby jak najlepiej dopasować się do Państwa wymagań prosimy by podczas kontaktu z nami uwzględnić wynajęcie wyposażenia dodatkowego (fotelik dla dziecka, nawigacja, łańcuchy zimowe), markę samochodu, okres wynajmu oraz dokładny adres. Nasz pracownik przygotuje umowę najmu i protokół wydania samochodu, aby nie tracić Państwa czasu.

Wynajem aut Cargarden oddział Łódź

Pragniemy zaznaczyć, że wynajęcie samochodu na terenie Łodzi wiąże się z dodatkowymi kosztami podstawienia pojazdu w wysokości ok 50 zł. W celu wynajęcia auta można skontaktować się z nami drogą telefoniczną, mailową lub wypełniając formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej. Mamy nadzieję, że współpraca z nami w nowym miejscu okaże się owocna i przyniesie nam grono nowych zadowolonych klientów.

Osoby, które już korzystały z nowej usługi mogą liczyć na dodatkowe rabaty dotyczące stałych klientów.

Wypożycz samochód w Łodzi już dziś!

Opublikowano:
Aktualizacja: