Klauzula informacyjna

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
 • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
 • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO
C

Hyundai i30 1.6i 120KM

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 54,00 zł
cena netto

Czarny Hyundai I40 D+

Hyundai i40 1.7CRDI Automat

ON Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 96,00 zł
cena netto

C+

Ford Focus III 2.0i 160KM

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 61,00 zł
cena netto

Ford Focus III Lift 2016 1.6i 125KM Automat C+

Ford Focus Kombi III FL 1.6 125KM Powershift

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 66,00 zł
cena netto

Sport

Audi S3 Limousine 300KM

Pb Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 138,00 zł
cena netto

SUV

Audi Q7 NEW 3.0TDI 272KM

ON Automat
Kaucja: 5000 zł

Zobacz szczegóły

od 270,00 zł
cena netto

SUV

Mercedes Benz GLE 350d 258KM

ON Automat
Kaucja: 4000 zł

Zobacz szczegóły

od 246,00 zł
cena netto

Nowe samochody dostępne w ofercie wypożyczalni

Flota w wypożyczalni samochodów Warszawa jest ciągle udoskanalana by wyprzedzać oczekiwania naszych klientów.

Nowe auta dostępne w ofercie wynajmu to przedstawiciele:

 • Porsche
 • Audi (Q7)
 • GTR (My15)
 • Audi (A4, A7)
 • Ford (Focus)
 • Oraz Hyundai'e 

Image - audi-q7-new.jpgNasza wypożyczalnia ciągle się rozwija by sprostać Państwa oczekiwaniom. Dlatego postanowiliśmy stworzyć tą zakładkę by dzielić się z aktualnymi informacjami dotyczącymi wynajmu samochodów. Znajdą się tu nowe auta jakie zasiliły naszą flotę samochodów a także transformacje regulaminu i usług. Mamy nadzieję że ułatwimy Państwu kontakt z nami jak również korzystanie z naszej strony internetowej. Dokładamy wszelkich starań by ułatwić wypożyczenie samochodu. W razie wątpliwości, pytań i spostrzeżeń zapraszamy do Link - kontaktu.

Najlepsza oferta wynajmu

Naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom klientów i dostosowaniem oferty do Państwa potrzeb. Auta z oferty są pod ciągłbym nadzorem naszych mechaników. Staramy się utrzymać wysoki poziom usług, oraz jakość floty samochodowej. Zakładka ta przedstawia samochody, które od niedawna są dostępne w ofercie wypożyczalni samochodów Warszawa.

Skody rapid, Hyundai'e, Focusy oraz Audi w wypożyczalni samochodów

Image - gle63s_1.jpgZ końcem listopada 2015 dotarły do nas nowe skody rapid w 4 wersjach i w 2 konfiguracjach - z automatyczną skrzynią biegów i manualną. Każdy z naszych klientów znajdzie coś dla siebie. Sierpień 2016 to poszerzenie oferty wypożyczalni samochodów o nowe Link - samochody luksusowe do wypożyczenia. Flota firmy Cargarden - wypożyczalnia samochodów poszerzyła się pod koniec wakacji 2016 o Hyundai'e i30, i40. Kolejnymi samochodami, jakie zostały dokupione przez firmę są nowe Fordy Focus kombi w wersji powershift, oraz 160KM Focus wersja sedan 2.0i.

Najlepsza oferta na rynku aut luksusowych została rozbudowana o potężny SUV Mercedes GLE, jak również Audi Q7.

Warto dodać, że nasze auta posiadają bogate pakiety wyposażenia - w tym automatyczne skrzynie biegów.