Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Promocje dostępne w wypożyczalni samochodów Warszawa

Jesteśmy liderem w branży wynajmu samochodów. Dbamy o to, by nasza oferta była możliwie najatrakcyjniejsza dla klienta. Warto sprawdzić, nim wybierzemy nieco tańszą ofertę wypożyczenia samochodu na jego stan i poziom wyposażenia. Ciągle analizujemy ofertę rynku i poziom zapotrzebowania klientów. Specjalnie dla wszystkich Państwa - niezależnie czy jesteście firmą, czy osobą prywatną - przygotowywujemy promocje, które umożliwiają jeszcze korzystniejszy wynajem określonych samochodów.

 

najlepsza wypożyczalnia samochodów Warszawa

Skorzystaj z promocji wynajmu samochodów w Cargarden

Niezależnie od metody jaką wybierzesz pamiętaj o powołaniu się na wybraną promocję, z której chcesz skorzystać. Nasz konsultant wtedy użyje ceny zmniejszonej o rabat z promocji przedstawiając ofertę. Pamiętaj, że kontakt telefoniczny i emailowy nie wyklucza szans na rozszerzenie oferty o dodatkowe wyposażenie, jak foteliki dla dzieci, czy też negocjacje związane z ceną przy wynajmnie na dłuższy okres czasu. Jeśli zamierzasz jeździć mało - powiedz o tym naszemu konsultantowi - spróbuje on przedstawić jeszcze ciekawszą ofertę z limitem kilometrów pasującym do Twojego zapotrzebowania.

Wynajem aut bez limitu kilometrów

Promocja została wcielona w naszą ofertę podstawową, ze względu na zapotrzebowanie klientów. Wystarczy wynająć samochód na dłużej niż 4 dni, a większość samochodów dostępna będzie bez limitu kilometrów. Jest to zupełna nowość na rynku, a my staramy się wyprzedzać oczekiwania klientów.

Wypożyczenie auta bez limitu kilometrów gwarantuje, że klient nie musi się martwić o konieczność nagłego pokonania znaczącej odległości w czasie najmu. Jeżeli jesteście Państwo pewni, że nie będziecie pokonywać znacznych odległości - skontaktujcie się z konsultantem - przygotuje on ofertę w korzystniejszej cenie, z limitem kilometrów dostosowanym do Państwa potrzeb

Tani wynajem samochodów. Promocja auto na parkingu.

Samochody, które obejmujemy promocją "auto dnia" od razu możesz wynająć krótkoterminowego najmu w promocyjnej cenie. Dotyczy to aut, które głównie można wynająć na stosunkowo krótki okres czasu. Klient może dzięki temu zaoszędzić na kwocie wynajmu krótkoterminowego.

Należy zgłaszać zamówienia na samochody, wymienione w ofercie za pomocą formularza kontaktowego - powołując się na promocję "auto dnia". Poza promocją samochód jest dostępny w nieco wyższej cenie. Zachęcamy do korzystania z promocji auto na parkingu. Jazda z Cargarden, to przyjemność.

promocja wynajem auto dnia cargarden