Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Promocja auto dnia

Promocja auto dnia dotyczy samochodów dostępnych od zaraz na naszym parkingu. Obecnie nie jest aktywna, jednak zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania informacji czy istnieją inne możliwe rabaty. Wszystkie rezerwacje samochodów dokonane w czasie trwania promocji zostaną zrealizowane.

Powołując się na promocję Auto Dnia w okresie 30.12.2018 - 02.01.2018 otrzymają Państwo na wynajem krótkoterminowy auta rabat w wysokości 5%. Cena regularna wynajmu to 89zł brutto za dobę.

Hyundai i20 B

Hyundai Hyundai I20

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 43,00 zł
cena nettopromocja wynajem auto dnia cargarden

Auta dnia. Promocja wypożyczalni samochodów Cargarden.

Wszyscy Państwo, którym uda się zarezerwować ostatnie dostępne Hyundai'e i20 mogą liczyć na 5% rabat przy wynajmie krótkoterminowym. Zachęcamy Państwa do śledzenia aktualności na naszej stronie. Promocja Auto dnia: Hyundai i20 5% taniej przy wynajmie krótkoterminowym.

Image - droga_smugi_swiatel.pngSamochody, które obejmujemy promocją "auto dnia" od razu możesz wynająć krótkoterminowego najmu w promocyjnej cenie. Dotyczy to aut wylistowanych w powyższym zestawieniu. Klient może dzięki temu zaoszędzić na kwocie wynajmu krótkoterminowego. Skorzystanie z tej oferty wiąże się z koniecznością powołania na promocję "auto dnia" w formularzu kontaktowym, lub podczas kontaktu telefonicznego. Warunkiem skorzystania z oferty jest to, że auto nie będzie zarezerwowane w wybranym przez Państwa terminie.

Tani wynajem aut

Warunki promocyjnego wynajmu aut opisane są w każdej promocji, zapraszamy do śledzenia ofert specjalnych. Jesteśmy profesjonalną firmą, której jednym z wyznaczonych celi jest dbanie o zadowolenie klienta. Specjalniedla tych z Państwa, którzy szukają oferty wynajmu samochodów z atrakcyjną zniżką zapraszamy do przeszukiwania zasobów naszego portalu. Najlepsze auta, w doskonałych cenach z możliwością dostarczenia we wskazane przez klienta miejsce.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Sprawdź aktualną listę promocji dostępnych w wypożyczalni

Niezależnie od metody jaką wybierzesz pamiętaj o powołaniu się na wybraną promocję, z której chcesz skorzystać. Nasz konsultant wtedy użyje ceny zmniejszonej o rabat z promocji przedstawiając ofertę. Pamiętaj, że kontakt telefoniczny i emailowy nie wyklucza szans na rozszerzenie oferty o dodatkowe wyposażenie, jak foteliki dla dzieci, czy też negocjacje związane z ceną przy wynajmnie na dłuższy okres czasu.