Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Samochód do ślubu. Wypożycz auto na imprezę okolicznościową.

Planując ślub, wieczór panieński, kawalerski czy studniówkowy zapewne stanęli Państwo przed dylematem, jakim jest wybór środka transportu na Obraz - samochod_mlodej_pary.jpgimprezę okolicznościową. Każdy z nas podczas tak ważnych w życiu momentów chce dobrze wypaść a samochód jest jednym z elementów zapadającym w pamięć gościom. Dzięki dobrze dobranemu pojazdowi mogą Państwo dodać przyjęciu podniosłego charakteru, ekstrawagancji lub wystawności.

Dobrym rozwiązaniem jest wypożyczenie luksusowego samochodu. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić o stan techniczny pojazdu oraz w przypadku wybrania dodatkowej usługi, jaką jest zatrudnienie profesjonalnego kierowcy – są Państwo zwolnieni z konieczności prowadzenia auta. Daje to Wam pełną swobodę abyście mogli cieszyć się w pełni tak ważnym w życiu dniem.

Wynajem auta z kierowcą

Możemy Państwu także zaproponować licencjonowany przewóz osóbdowieziemy gości weselnych do kościoła i na salę weselną. Dysponujemy 9-cio osobowymi komfortowymi busami. W ofercie naszej wypożyczalni samochodów znajdą Państwo luksusowe auta różnych marek. Aby zapewnić Wam jak największy komfort z jazdy nasze samochody są regularnie serwisowane, posiadają klimatyzacje i objęte są pełnym pakietem ubezpieczeń. Nasi konsultanci chętnie doradzą Państwu wybór auta, pomogą także w jego dekoracji. Wybierając naszą wypożyczalnię otrzymują państwo gwarancję satysfakcji.

Już teraz skontaktuj się z naszymi konsultantami i zapytaj o wynajem samochodu na imprezę okolicznościową!