Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Samochód na lotnisko Modlin / Okęcie. Odbierz i oddaj samochód z lotniska.

Obraz - samochod_na_lotnisko.jpgJeśli planujesz podróż do Warszawy samolotem już teraz pomyśl, w jaki sposób chcesz podróżować po jej ulicach. Podróż taksówkami wiąże się z dużymi kosztami natomiast jazda komunikacją miejską często bywa problematyczna szczególnie, gdy mamy przy sobie bagaż. W takich sytuacjach naprzeciw Państwa oczekiwaniom wychodzi warszawska wypożyczalnia samochodów. Oferujemy wynajem samochodu wraz z dodatkową usługą, jaką jest podstawienie samochodu na parking lotniska. Usługa dotyczy dwóch warszawskich lotnisk: lotnisko na Okęciu im. Fryderyka Chopina oraz lotnisko w Modlinie.

Jeśli zdecydują się Państwo na wynajęcie samochodu w naszej wypożyczalni prosimy o wybranie modelu pojazdu, określenie czasu wynajmu oraz lotniska, na którym ma czekać na Państwa wybrane auto. Aby sprawdzić dostępność samochodu skontaktuj się telefonicznie z jednym z naszych konsultantów lub wypełnij formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie w zakładce Kontakt. Dla Państwa komfortu nasze samochody są regularnie serwisowane, posiadają sprawną klimatyzację i objęte są pakietem ubezpieczeń, co gwarantuje bezpieczeństwo i bezawaryjność. Ponadto oferujemy najniższe ceny wynajmu aut na terenie Warszawy. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług dodatkowych i flotą samochodów.