Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Sezonowa wymiana opon. Przechowalnia opon Warszawa.

Image - opony_samochodowe.jpgJuż teraz powinniśmy rozważyć wykonanie czynności serwisowych aby nasze pojazdy były gotowe i sprawne do rozpoczęcia nowego sezonu. Jedną z pierwszych działań jakie powinniśmy wykonać jest wymiana opon sezonowych. Zaleca się wymianę opon na zimowe gdy temperatura spadnie poniżej +7°C, a letnie zakładamy powyżej +7°C. Nasz serwis opon chętnie pomoże w doborze opon jak i sprawnie je wymieni. Powinniśmy regularnie kontrolować stan ogumienia i wyważać koła co 10 tys. kilometrów. Nasz serwis dysponuje odpowiednim parkiem maszynowym złożonym z profesjonalnych i nowoczesnych narzędzi. Dzięki temu Państwo zyskają pełen komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Odpowiednie ogumienie pojazdu jest bardzo ważne ponieważ to ono styka się z nawierzchnią a co za tym idzie jest odpowiedzialne za kontrolę trakcji, hamowanie oraz przyspieszenie. Opony powinniśmy dobierać według parametrów technicznych sugerowanych przez producentów aut. To zapewni odpowiednią homologacje i współpracę pojazdu i kół. Opony sezonowe różnią się budową bieżnika, wykonane są z różnych mieszanek gumy dostosowanych do panujących latem i zimą temperatur. Duże znaczenie ma także rodzaj samochodu, jego wielkość oraz styl jazdy kierowcy.

Na bieżniku opony zimowej dostrzec można wiele poprzecznych nacięć i lamel które podczas jazdy po śniegu pomagają wczepiać się w podłoże. Na bieżniku opony letniej zastosowano wgłębienie okalające oponę mające na celu utrzymanie kierunku jazdy. Ogumienie zimowe zawiera krzemionkę dzięki której zachowuje elastyczność w niskich temperaturach, ponadto w mieszanka zastosowana do produkcji opony jest bardzo miękka. Odwrotnie jest z oponami letnimi w których użyta jest mieszanka twarda zwiększająca przyczepność pojazdu. Średni czas żywotności opon wynosi 5 lat, po ich upływie mogą one tracić swoje właściwości i nie spełniają już odpowiednio swojej roli. Na boku opony znajdują różne oznaczenia np.: rozmiar opony, jej rodzaj i datę produkcji. (Dwie pierwsze cyfry mówią o tygodniu a dwie kolejne o roku produkcji). Nasz serwis oferuje przechowywanie opon sezonowych w odpowiednich do tego celu warunkach magazynowych. Dotyczą one warunków fizycznych, temperatury i wilgotności powietrza.