Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Usługi transportowe

Mamy do zaoferowania również szeroki wachlarz usług transportowych takich jak przewóz osób i rzeczy, wynajęcie auta wraz z kierowcą czy podstawienie samochodu w miejsce wskazane przez klienta.Obraz - uslugi_transportowe.jpg

W naszej flocie znajdą Państwo komfortowo wyposażone busy mieszczące od 7 do 9 osób oraz samochody dostawcze sprawdzonych marek. Nasi konsultanci chętnie pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie biorąc pod uwagę zarówno kwestie czasową jak i finanse.

Kiedy dokonają już państwo wyboru odpowiedniego pojazdu, mogą Państwo skorzystać z usług naszych profesjonalnych kierowców którzy są  do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Ponadto wszystkie formalności możemy załatwić telefonicznie bądź drogą elektroniczną a wybrany samochód pojawi się w miejscu jakie Państwo wskażą.

Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych w zakresie wykonywania krajowego oraz międzynarodowego przewozu osób i rzeczy co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i profesjonalizm świadczonych przez nas usług.