Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Wulkanizacja Warszawa

Image - bieznik_opony.jpgJeśli Państwa auto wymaga naprawy opon lub ich wymiany na nowe – zapraszamy do naszej wulkanizacji. Możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość wykonywanych usług i konkurencyjne ceny. Ponadto w sezonie proces wulkanizacji wykonujemy całą dobę.

W ofercie posiadamy naprawę, wymianę i wyważanie opon. U nas także odrestaurujesz swoje felgi lub wymienisz je na nowe. Dzięki sukcesywnej i długotrwałej współpracy z dostawcami możemy zaproponować Państwu szeroki wachlarz felg i opon wiodących marek. Możemy zapewnić państwu również przechowanie opon sezonowych.

W sprzedaży posiadamy opony do samochodów osobowych i dostawczych.Aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania sprowadzamy i sprzedajemy także koła nietypowe w mało popularnych rozmiarach i wzorach bieżnika. Nasi eksperci pomogą Ci dobrać najlepsze opony sezonowe dla Twojego samochodu.

Nasze działania cechuje błyskawiczna obsługa, krótki czas oczekiwania i trwałość wybranego rozwiązania. Dysponujemy wyważarkami wielkości od 10 do 28 cali a montujemy opony do 23 cali co zapewnia ogromną gamę kół którymi możemy się zająć. Indywidualnie wybieramy sposób regeneracji i naprawy opon, dzięki czemu wykonany przez nas proces wulkanizacji jest bezawaryjny.