Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Wynajem autolawet i lawet

Obraz - uslugi_transportowe.jpgNajbardziej wymagający klienci w naszej wypożyczalni wynająć mogą także lawety oraz autolawety. Nasze pojazdy posiadają gwarancję producenta oraz pełny pakiet ubezpieczeń. Dodatkowo gwarantujemy, że nasze lawety są wyposażone w profesjonalne zabezpieczenia oraz oświetlenie, aby zapewnić państwu jak największy komfort i bezpieczeństwo. Nasza wypożyczalnia lawet posiada w ofercie tylko pojazdy nowe, które przeszły rutynową kontrolę serwisową a ich stan jest regularnie kontrolowany.

Świadczymy usługi w zakresie transportu pojazdów całych jak i powypadkowych. Istnieje możliwość wynajmu autolawety z kierowcą lub bez. Samochód, który uległ awarii może zostać poddany naprawie w naszym warsztacie a Państwo w tym czasie mogą wynająć samochód w naszej wypożyczalni. Innym rozwiązaniem może być pozostawienie go na naszym parkingu aż do momentu wyceny szkód przez ubezpieczyciela.

Jeśli Twoje auto uległo awarii, potrzebujesz szybkiej pomocy i auta zastępczego - to dobry adres. Wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię, powiesz gdzie jesteś i jakiego samochodu potrzebujesz. Nasz pracownik dopełni wszelkich formalności i podstawi Ci auto zastępcze abyś mógł spokojnie kontynuować podróż a my zajmiemy się resztą. Odholujemy Twój zepsuty samochód na nasz parking i zajmiemy się jego naprawą. Już teraz skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów. Zapytaj o cenę, warunki wynajmu lawety oraz wyposażenie dodatkowe. Jeżeli są Państwo zainteresowani dłuższa współpracą prosimy o kontakt chętnie podejmiemy się negocjacji atrakcyjnej oferty wynajmu.