Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Wynajem samochodu na ferie zimowe

Obraz - wulkanizacja.jpgPrzed nami ferie zimowe, wielu z nas w tym okresie wyjeżdża z rodziną poza miasto. Lecz co zrobić, gdy nasz samochód nie jest w pełni sprawny, bądź zbyt mały by zmieścić wszystkich chętnych na zimowe wojaże? Idealnym rozwiązaniem wydaje się być wypożyczenie samochodu lub busa (w ofercie posiadamy busy 9 osobowe).

Mamy wtedy pewność, że samochód, jakim jedziemy jest sprawny technicznie i ma ważne wszystkie przeglądy. Ponadto jego wyposażenie zapewnia nam komfort podczas jazdy. Gdy wyjeżdżamy z małymi dziećmi możemy wypożyczyć dla nich foteliki a żeby precyzyjnie dotrzeć do obranego celu możemy poprosić o nawigację o ile nie jest ona dostępna w wyposażeniu samochodu. Jeśli temperatura jest bardzo niska i przewidujemy pobyt w miejscu gdzie wystąpiły opady śniegu warto wypożyczyć także łańcuchy na koła. W naszej wypożyczalni dysponujemy zarówno samochodami luksusowymi jak i rodzinnymi a także busami do przewozu dziewięciu osób.

Każdy wyjazd warto zaplanować wcześniej by dopracować każdy szczegół podróży. Gdy zdecydują się Państwo wynająć samochód na dłużej, cena wynajmu będzie atrakcyjniejsza. Pracownicy wypożyczalni do każdego klienta podchodzą indywidualnie by jak najlepiej dopasować ofertę wynajmu samochodu. Może się zdarzyć także tak, że państwa samochód zepsuł się tuż przed planowanym urlopem – w takiej sytuacji nasza wypożyczalnia samochodów proponuje pozostawienie Państwa auta w naszym warsztacie i wynajęcie jednego z samochodów dostępnego w naszej ofercie. Dzięki temu możecie cieszyć się wypoczynkiem a po jego zakończeniu odebrać naprawione auto. Już dziś zapoznaj się z naszą oferta i zaplanuj ferie dla siebie i swojej rodziny!