Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Promocje

zaoszczedź na wynajmie

Promocje

zaoszczedź na wynajmie

Car Rental

car rental

Car Rental

car rental

Wypożyczalnia samochodów Warszawa. Samochody osobowe i dostawcze.

Image - cargarden.pngNie ważne czy planujesz podróż służbową, Twoje auto uległo awarii i potrzebujesz samochodu zastępczego czy poszukujesz pojazdu na imprezę okolicznościową -  oferujemy Ci wypożyczenie każdego samochodu z naszej floty na dowolny czas. Chętnie doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.

Najlepsza wypożyczalnia samochodów

najlepsza wypożyczalnia samochodów Warszawa

Dzięki Państwa zaufaniu posiadamy w naszym zespole najlepszych fachowców. Nasza flota samochodowa jest w nienagannym stanie technicznym. Oczywiście jest ona systematycznie wymieniana na nowe auta. Wyposażenie oferowane w naszych samochodach należydo klasy premium. Z małej wypożyczalni staliśmy się jedną z najlepiej prosperujących w Warszawie,ciągle utrzymując wysoki poziom obsługi, indywidualne podejście do klienta i niskie ceny wynajmu.

Samochody, busy, dostawcze i motocykle

W naszej ofercie znajdą Państwo komfortowe, bogato wyposażone samochody osobowe, auta dostawcze, busy i motocykle. Każdy z wynajmowanych pojazdów objęty jest pełnym pakietem ubezpieczeń. Samochody posiadają sprawną klimatyzację a ich stan techniczny jest regularnie kontrolowany.Image - samochod_na_wakacje.jpg

W naszej ofercie ze względu na zapytania klientów uruchomiliśmy wynajem busów 8 osobowych i 9 osobowych. Idealne rozwiązanie zarówno dla firm poszukujących alternatywnego środka transportu dla swoich pracowników, czy klientów. Wypożyczenie busa 9 osobowego, to również idealne rozwiązanie na wspólny wyjazd na wakacje ze znajomymi - ponieważ koszty transportu jak i noclegu dzielone są pomiędzy uczestników wyjazdu. Dowieziesz również gości na imprezę okolicznościową.

Dostawa auta we wskazane miejsce, dodatkowe wyposażenie.

Aby nasi klienci mogli czerpać jak największą satysfakcję z jazdy naszymi autami przygotowaliśmy dla nich niezbędne wyposażenie dodatkowe według indywidualnych potrzeb – foteliki samochodowe, telefony komórkowe, GPS, łańcuchy śniegowe itd. Ponadto możemy przetransportować zarezerwowany samochód we wskazane miejsce, a po zakończeniu najmu odebrać go z tej samej lub innej lokalizacji – wszystko by zapewnić Państwu jak największy komfort.

Proponujemy także wynajem samochodu wraz z kierowcą oraz przewóz osób. Będziemy zaszczyceni biorąc udział w ważnych dla Państwa wydarzeniach takich jak śluby, wieczory kawalerskie lub panieńskie, chrzty, komunie czy imprezy firmowe.

Przez długi okres istnienia na rynku zyskaliśmy nie tylko cenne doświadczenie, ale także wielu zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu najatrakcyjniejsze warunki wynajmu i najniższe ceny w Warszawie!

Opublikowano:
Aktualizacja: