Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Bezpieczny wynajem samochodów. Wypożyczalnia Cargarden

Bezpieczeństwo w dzisiejszych czasach powinno być jednym z priorytetów zarówno osób poszukujących samochodu do wynajęcia jak również firm zajmujących się wypożyczaniem aut. Jedną z podstawowych zasad w naszej firmie jest utrzymywanie floty w nienagannym stanie. Bezpieczeństwo klientów jest dla nas bardzo ważne...

zegary samochodu Znakomita większość klientów docenia stan naszych pojazdów jak również ofertę cenową. Jesteśmy niekwestionowanym liderem wynajmu samochodów w Warszawie. Tani wynajem samochodów to oczywiście gwarancja sukcesu, jednakże czasem otrzymujemy zapytania dlaczego konkretne - dosyć specyficzne auto jest nieco droższe. Otóż w skład oferty wchodzi nie tylko sam samochód, lecz również klasa jego wyposażenia. Nasze pojazdy posiadają najczęściej automatyczne skrzynie biegów i zaawansowane systemy wspomagające komfort oraz bezpieczeństwo kierowcy i jego pasażerów.

Samochód z profesjonalnym kierowcą

Coraz więcej klientów jest zainteresowanych wynajmem samochodu wraz z kierowcą. Oczekując interesującego samochodu klasy premium chcielibyśmy korzystać z niego jako pasażerowie, by w pełni docenić możliwość odpoczynku podczas podróży. Np. udając się na spotkanie biznesowe, czy wracając z dalekiej wyprawy. Stąd, w naszej firmie możecie Państwo zamówić dodatkową usługę w postaci samochodu wraz z kierowcą dostępnym we wskazanym zakresie. Są to osoby odpowiedzialne, doskonale znające auta z naszej oferty i ich możliwości. Zapewnią, że podróż minie spokojnie, komfortowo a zarazem bezpiecznie.

Bezpieczeństwo komunikacji i realizacji zamówień

Kolejnym aspektem jest bezpieczeństwo komunikacji z obsługą klienta firmy Cargarden. Korzystając z naszego serwisu, jak również wymieniając korespondencję dokładamy wszelkich starań by była ona należycie zabezpieczona. Nasz serwis www posiada certyfikat bezpieczeństwa gwarantujący, że przesyłane przez Państwa wiadomości są właściwie zaszyfrowane.

Zapraszamy do kontaktu i wynajmu samochodów w Wypożyczalnie Samochodów Warszawa.

Zespół Cargarden.