Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Długoterminowy wynajem samochodów

Obraz - wypozyczalnia_mercedes.jpgJeśli potrzebujesz samochodu na okres dłuższy niż przewidziany jest w standardowym wynajmie samochodu, nasza Warszawska wypożyczalnia chętnie się tego podejmie.

Aby jak oszczędzić Państwa cenny czas wszystkie formalności ograniczyliśmy do minimum a dzięki optymalizacji kosztów stawka wynajmu długoterminowego będzie o wiele atrakcyjniejsza niż wynajem krótkoterminowy. Kierujemy się zasadą – im dłuższy okres wynajmu samochodu tym niższa jego cena. Mimo to nasza oferta jest bardzo elastyczna, co pozwala na zmianę limitu kilometrów oraz czasu wynajmu.

Nasi eksperci pomogą wybrać Państwu odpowiedni samochód. Każdy z naszych samochodów posiada pełen pakiet ubezpieczeń a Państwo otrzymują gwarancję bezawaryjności i bezpieczeństwa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwu rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, co skutkuje oszczędnością czasu i najniższymi stawkami wynajmu na terenie Warszawy i kraju.