Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Zapewniona ciągłość działania wypożyczalni samochodów Warszawa i Gdańsk

Pandemia koronawirusa (COVID-19)

Jak większość obszarów gospodarki działanie firmy Cargarden - wypożyczalni samochodów zarówno w Warszawie jak i Gdańsku zostało dotknięte obostrzeniami nałożonymi w związku z Pandemią koronawirusa COVID-19. Wielu klientów zostało zmuszonych do rezygnacji z dokonanych rezerwacji - często nawet tych z wydawałoby się odległej przyszłości. Część klientów została zmuszona nawet do zakończenia / zawieszenia działania swoich biznesów. Firma Cargarden zapewnia ciągłość działania. Podniesione zostały jednak aspekty bezpieczeństwa wynikające z litery prawa, jak również te związane z budowaniem odpowiedzialnej strategii. Dbamy o zdrowie klientów i pracowników.

kobieta w maseczce na lotnisku Jako odpowiedzialna firma opieramy swoją działalność na długofalowej współpracy i zaufaniu zarówno względem naszych klientów, partnerów, czy pracowników. Pragniemy zapewnić Państwa, że zachowujemy ciągłość działania. W tym trudnym dla wszystkich czasie izolacji zachęcamy naszych klientów do wynajmu długoterminowego. Pozwala nam to na przygotowanie specjalnych ofert, jak również zwiększa bezpieczeństwo naszych pracowników na czym nam bezustannie zależy. Dzięki temu, że udało nam się zachować ciągłość działania wykazaliśmy, iż jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym dla wielu klientów. Udało nam się nawiązać mamy nadzieję owocne i długotrwałe współprace z nowymi podmiotami. Wcześniej organizacje te korzystały z konkurencyjnych wypożyczalni.

Zwiększone środki bezpieczeństwa. Dezynfekcja aut

Działania jakie podjęliśmy w związku z sytuacją epidemiologiczną to oczywiście zwiększone środki bezpieczeństwa związane z zachowaniem dystansu, czy każdorazowo przy zwrocie auta jego kompleksowej dezynfekcji. Zakupiliśmy środki ochrony osobistej, ale również płyny dezynfekujące, którymi czyścimy wnętrze auta po jego odebraniu od klienta. Zbliżamy się do decydującej fazy walki z koronawirusem i musimy wspólnie z naszymi klientami dokładać wszelkich starań zapewniających bezpieczeństwo w tym dodatkowym aspekcie. Wcześniej nasze działania nakierowane były głównie na stan naszej floty, komfort kierowcy i pasażerów i nienaganny stan auta. Obecnie dołożyliśmy kolejny wymiar mający na celu zminimalizowanie do minimum ryzyka zarażenia wirusem. Badamy temperaturę osób związanych z utrzymaniem naszej floty, począwszy od osób związanych z czyszczeniem aut, przez obsługę mającą bezpośredni kontakt z klientem, po pracowników związanych z biurem.

Bezpieczny wynajem aut

Zapewniamy Państwa, że wybierając naszą wypożyczalnię samochodów Warszawa, czy Gdańsk - dokonujecie znakomitego wyboru najlepszej oferty. Jakość naszej floty jak i wysoki poziom obsługi zadowolą najbardziej wymagających klientów. Warto również podkreślić naszą stabilną sytuację finansową. Mimo znacznego spadku obrotów utrzymujemy naszą zdolność operacyjną, funkcjonujemy stabilnie dochowując należytej ostrożności podczas obsługi klientów. Nasza strategia stabilnego rozwoju i solidna pozycja na rynku warszawskich wypożyczalni samochodów pozwoliła nam przejść przez ten trudny okres, który jeszcze będziemy wszyscy odczuwać przez najbliższe miesiące. Potwierdzeniem tych działań jest chociażby praca nad wzbogaceniem naszej oferty pojazdów jak również trwające działania związane z rozbudową naszej strony www. Kierujemy również wysiłki na budowę naszej pozycji na rynku wypożyczalni samochodów Gdańsk.

 

Z wyrazami szacunku

Zespoły Cargarden - oddziały Warszawa i Gdańsk