Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Jak tanio wypożyczyć samochód?

Nie każdy wie, że wypożyczenie samochodu w naszej warszawskiej wypożyczalni aut jest nie tylko proste, ale również tanie. Część osób, które jeszcze nigdy nie wypożyczały samochodu czasem po prostu boi się to zrobić, bo uważa, że może wiązać się to z ukrytymi kosztami czy nieprzyjemnymi konsekwencjami. Z naszą wypożyczalnią nie muszą się Państwo obawiać nieprzewidzianych sytuacji. Od wielu lat zajmujemy się wynajmowaniem samochodów przez ten czas zyskaliśmy cenne doświadczenie i grono zadowolonych klientów. Aby jak najlepiej sprostać Państwa wymaganiom ciągle poszerzamy swoją flotę samochodów o nowe auta wiodących marek a także przygotowujemy atrakcyjne promocje i rabaty.

Zamów samochód taniej. Rabaty szukaj na naszej stronie i facebooku.

Obraz - fb.pngJeśli Państwa budżet jest ograniczony warto często odwiedzać naszą stronę internetową, aby na bieżąco sprawdzać aktualne ceny i promocje. Zachęcamy także do polubienia naszego fanpage na facebook’u – można się tam zapoznać z ciekawostkami dotyczącymi motoryzacji, wynajmu samochodów i nowościami w naszej ofercie. Nawet, jeśli nie planują Państwo wypożyczać samochodu, przewidzieliśmy zniżki i rabaty dla klientów serwisu samochodowego i wulkanizacji. Nasi stali klienci mogą liczyć na wysokie upusty i promocje łączone.

Jednak najlepiej opłacalną transakcją dla naszych klientów wciąż pozostaje wynajem długoterminowy. To dzięki niemu mogą Państwo oszczędzić nawet pół ceny, uatrakcyjnić warunki wynajmu oraz zwiększyć limit kilometrów. Im dłuższy okres wynajmu samochodu tym niższa jego cena. Zyskują Państwo także gwarancję bezawaryjności i bezpieczeństwa przy minimalnym koszcie wypożyczenia auta.

Jeżeli prowadzą Państwo własną działalność gospodarczą wynajem długoterminowy przyniesie Państwu dodatkowe korzyści, jakimi są np.: możliwość odliczenia zredukowanego podatku VAT, brak angażowania kapitału własnego, pozabilansowość, co w późniejszym okresie skutkować będzie poprawą kondycji finansowej firmy oraz jej zdolności kredytowej – tak ważnej dla prawidłowego rozwoju przedsiębiorstwa. Ponadto klient nie musi się przejmować przeglądami, naprawami czy ubezpieczeniem, wszystko to spoczywa na wypożyczalni samochodów. Nie czekaj, już teraz sprawdź naszą ofertę i ciesz się jazdą jednym z naszych luksusowych i komfortowo wyposażonych samochodów!

Dokładamy wszelkich starań by nasza oferta wynajmu aut była atrakcyjna i aktualna. Zapraszamy!