Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO
B

Toyota Yaris 1.0 70KM

Pb Manual
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 41,00 zł
cena netto

C+

Ford Focus III 2.0i 160KM

Pb Automat
Kaucja: 500 zł

Zobacz szczegóły

od 61,00 zł
cena netto

Czarne Audi A4 B9 D+

Audi A4 B9 1.4TFSI 150KM Kombi/Sedan

Pb Automat
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 111,00 zł
cena netto

BMW F10 3.0d 258KM E+

BMW 530D F10 258KM

ON Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 170,00 zł
cena netto

Sport

Audi A7 3.0TDI 245KM

ON Automat
Kaucja: 4000 zł

Zobacz szczegóły

od 200,00 zł
cena netto

Lexus RX 350, 400, 450h SUV

Lexus RX450

Pb Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 161,00 zł
cena netto

Jaki samochód wypożyczyć? Luksus, czy klasa ekonomiczna? Automat!

Niezależnie od naszych potrzeb dotyczących pamiętajmy aby odpowiedzieć sobie na pytania - jak pojemny bagażnik jest nam potrzebny? Kolejnym aspektem niech będzie klasa auta, którą częściowo definiuje potrzeba dotycząca rozmiarów bagażnika. Zastanówmy się czy zależy nam na automatycznej skrzyni biegów, czy też wolimy klasyczną manualną wersję. Reszta to kwestia potrzeb i kwoty jaką chcemy na wynajem przeznaczyć. Pamiętajmy, że osobą podejmującą decyzję powinien być kierowca.

Image - A3 limousine.jpgPrzed skontaktowaniem sie z wypożyczalnią często zastanawiamy sie jaki samochód wynająć. Aby podjąć decyzje musimy odpowiedzieć na kilka pytań.

  • Do czego będzie służyć nam wynajęty samochód?
  • Jakie sa nasze preferencje dotyczace pojazdów?
  • Jaki mamy budżet?
  • Na jaki okres czasu chcielibyśmy wypożyczyć samochód?

Samochody dostepne w wypożyczalni różnia sie klasą, rodzajem skrzyni biegów, nadwoziem, typem napędu i paliwa. Nie bez znaczenia jest także ilość drzwi oraz pojemność bagażnika. Dla wielu z naszych klientów ważnym czynnikiem przy wyborze auta jest jego marka, są bowiem fanami danych producentów.

Powyżej kilka samochodów z przekroju aut klasy premium (luksusowe), miejskich kompaktów, SUV'y z klasyczną skrzynią biegów i jej automatyczną wersją.

Automatyczna skrzynia biegów to bardzo ważny element

Image - automatyczna_skrzynia_biegow.pngW warszawskiej wypożyczalni samochodów Cargarden auta z automatyczną skrzynią biegów to standard. Zdecydowana większość pojazdów do wynajęcia posiada “automat”. Korki w Warszawie, a także zbliżający się okres kiedy to przyjdzie nam podróżować po zmroku. Podróż może stać się znacznie przyjemniejsza kiedy to skupiamy się otoczeniu. Nasza uwaga pozwala na szybsze reagowanie - dobór odpowiedniego biegu pozostawiamy komputerowi pokładowemu i elektronice.

SUV, kombi a może małe auto miejskie?

Tu ponownie należy skupić się na naszych preferencjach i potrzebach. Małe kompaktowe auto to łatwiejsze parkowanie. Obecnie nawet samochody klasy B, czy C posiadają wyposażenie zapewniające poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Nie możemy jednak porównywać tych odczuć to aut klasy premium, gdzie bogate wyposażenie, osiągi a także design sprawiają, że z takiego samochodu zwyczajnie nie chce się wysiadać. Pamiętajmy, że wybór SUV’a czy dużej limuzyny, to znacznie większa przestrzeń i jakość podróży, lecz co za tym idzie nieco trudniejsze zadanie czeka nas przy poszukiwaniu miejsca parkingowego. Oczywiści czujniki parkowania i pozostałe systemy wspomagające ten proces ułatwiają nam znacząco ten manewr.