Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Wynajem luksusowego samochodu z kierowcą. Pakiet VIP auto + kierowca

Wypożyczalnia samochodów Cargarden oferuje usługi dopasowane do potrzeb naszych klientów. Zdarza się, że potrzebujemy nie tylko luksusowego auta, lecz również komfortu podróżowania bez konieczności spędzenia kilku godzin za kółkiem. Dlatego nasza oferta wynajmu obejmuje nie tylko pojazdy klasy premium, lecz również możliwość usługę wynajmu auta z kierowcą. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo. Nasz kierowca podjedzie wybranym autem pod wskazany adres i bezpiecznie dowiezie na spotkanie.

dostawa samochodu wwyznaczone miejsce Dokładamy wszelkich starań by ceny świadczonych przez nas usług były bezkonkurencyjne. Dbamy o zapewnienie najwyższej możliwej jakości usług w najlepszych cenach - w obu tych aspektach jesteśmy liderami na ogólnopolskim rynku. Zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem telefonu, czy wiadomości - chętnie przedstawimy i doradzimy odpowiednie rozwiązanie. Konsultanci naszej firmy wskażą Państwu dostępne w pożądanym okresie pojazdy, jak również odpowiedzą na szczegółowe pytania.

Służbowy wyjazd, spotkanie biznesowe? Auto z kierowcą to idealne rozwiązanie

Służbowy wyjazd, konferencja, czy ważna prezentacja? Nic trudnego - możesz te wszystkie sprawy załatwić choćby jednego dnia. Odbieramy naszych klientów spod wskazanych adresów o wyznaczonej godzinie i bezpiecznie dowieziemy w oczekiwane miejsca. Nasz kierowca doskonale zna samochód, którym się porusza co powoduje, że komfort jazdy pasażera, jak również jego bezpieczeństwo spełniają najwyższe standardy. Nasi klienci często korzystają z naszych usług w ramach jednodniowych podróży, gdzie ważne jest dotarcie do celu we wskazanej godzinie a następnie powrót tego samego dnia do domu. Często trudno wyobrazić sobie podróż powrotną po wyczerpujących negocjacjach, prezentacji, czy konferencji dlatego decydujemy się na pozostanie na noc w danym miejscu. Dzięki naszej wypożyczalni mają Państwo możliwość wynajmu samochodu z kierowcą bez straty kolejnego dnia na powrót do domu. Cargarden - wypożyczalnia samochodów Warszawa chętnie będzie Państwa kompanem w podróży.

Samochód do ślubu

W przypadku kiedy rozważacie Państwo wynajem auta do ślubu - zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Nie tylko pomożemy w doborze odpowiedniego dla Państwa potrzeb samochodu, lecz również przedstawimy ofertę wynajmu w możliwie najlepszej dla Państwa potrzeb konfiguracji. Klienci często decydują się na taką formę prezentu dla Młodej Pary. Zachęcamy w tym momencie również do wykupu usługi wraz z profesjonalnym kierowcą choćby dlatego, by nie martwić się kto odda w kolejnych dniach pojazd. Oczywiście istnieje również usługa odbioru auta ze wskazanej lokalizacji w dogodnym dla Państwa momencie. O wynajem auta do ślubu przeczytasz więcej tutaj.

Wypożycz w Warszawie, Gdańsku, czy Łodzi

Przypominamy również o tym, iż świadczymy usługi w Gdańsku oraz Łodzi. Wynajem auta z kierowcą nie jest jednak ograniczony do tych lokalizacji. W przypadku kiedy klienci z dowolnego miejsca w kraju potrzebują usługi z kierowcą - jesteśmy w stanie takie zlecenie odpowiednio zrealizować. Dzięki naszym oddziałom klienci mogą wynająć samochód w jednej lokalizacji a oddać w innej. Warto również pamiętać o usługach dostarczenia samochodu i odbioru z dogodnych dla klienta lokalizacji. Przykład takiej usługi opisaliśmy w odbiór auta z lotniska Okęcie / Modlin