Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Nowy rok, nowy samochód

Image - prototyp_auta.jpgNadszedł nowy rok, wraz z nim wiele małych i dużych firm bierze w leasing nowe samochody. Przed nowym zobowiązaniem warto się jednak zastanowić czy nie lepiej zamienić dotychczasowy wariant finansowania floty pojazdów na wynajem samochodu z wypożyczalni. Decyzja ta może być bardzo trudna jednak może się okazać, że rozwiązanie to niesie za sobą szereg korzyści. Na samym początku warto porównać firmę leasingową z wypożyczalnią aut.

Firma leasingowa wypożycza samochód klientowi, który po zakończeniu umowy i uiszczeniu umownej sumy może nabyć go na własność. Długoterminowy wynajem pojazdu działa na podobnej zasadzie, ale klient po zakończeniu umowy nie może rościć praw do użytkowanego auta, należy ono, bowiem do wypożyczalni. W obu przypadkach usługobiorca jest zwolniony z kosztów eksploatacyjnych (przeglądy, wymiany opon).Raty wynajmu i leasingu są wliczane w firmowe koszty. Wynajmem długoterminowym będą zainteresowane firmy, którym nie zależy na późniejszym posiadaniu wypożyczonego samochodu. Mogą wynajmować różne potrzebne im w danym momencie pojazdy na okres, jaki w danym czasie ich interesuje. Ponadto wypożyczenie samochodu jest tańsze niż leasing.

Wybór formy finansowania samochodu w dużym stopniu zależny jest od tego czy przedsiębiorstwu zależy na późniejszym posiadaniu pojazdu i wysokości kosztów miesięcznych. Nasza wypożyczalnia zaprasza do kontaktu zarówno małe i duże firmy. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Państwa a stałym klientom zaoferujemy atrakcyjne rabaty.