Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Obniżone ceny wynajmu samochodów

Minął fantastyczny zarówno dla nas, jak zapewne dla Państwa sezon wakacyjny. Wracamy do codziennych czynności w których często niezbędne jest nam auto. Wypożyczalnia samochodów Cargarden przygotowała posezonową obniżkę cen wynajmu

car rental W związku z doskonaleniem oferty wypożyczalni samochodów Cargarden przygotowaliśmy dla Państwa znakomite promocje. Zakończyły się wakacje. Auta służą nam do załatwiania spraw w Warszawie i poza nią. Dlatego specjalnie na okres powakacyjny postanowiliśmy czasowo obniżyć ceny wynajmu. Wszystko po to by sprostać Państwa oczekiwaniom związanym z tanim wynajmem doskonałych samochodów.

Promocja dotyczy wszystkich klas aut

Auta począwszy od klas ekonomicznych charakteryzujących się niewielkimi, idealnymi do miejskich wojaży  (klasa A), przez nieco większe samochody segmentu B i C (jak chociażby ford Focus) po najbardziej prestiżowe i eleganckie samochody z grupy Sportowych, Premium i SUV. Od kilku dni macie Państwo możliwość skorzystania z naszej promocyjnej ceny wynajmu - posezonowa obniżka cen 2018!

Zapraszamy do rezerwacji, nasi pracownicy są dostępni zarówno na naszym kanale Facebook, jak i przy kontakcie telefonicznym, czy emailowym.

Zespół Cargarden.

Opublikowano:
Aktualizacja: