Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oddziały wypożyczalni Cargarden. Zapraszamy do wynajmu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Cargarden jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że oferta wynajmu samochodów została poszerzona o kolejne lokalizacje. Nasi klienci mogą wynająć auto w Warszawie, Gdańsku (Trójmiasto) i Łodzi, gdzie realizację zamówienia dokonuje oddział główny i samochód podstawiony jest z Warszawy.

samochod_z_kierowca.jpg Wypożyczalnia samochodów Warszawa - główna siedziba firmy Cargarden mieści się w Warszawie. Klienci naszej firmy mają do dyspozycji dziesiątki aut różnych klas i marek, które czekają na nowych najemców. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i doskonałej organizacji możemy zaoferować Państwu jednolity cennik wynajmu samochodu z naszej oferty w każdej z trzech lokalizacji.

Łódź

Wypożyczalnia samochodów Łódź - ze względu na doskonałe połączenie z Łodzią, klienci poszukujący wynajmu samochodu na okres powyżej 4 dni mogą liczyć na podstawienie dowolnego pojazdu w bardzo atrakcyjnych cenach. Koszt dostarczenia pojazdu wynosi ok 50 zł (kwota uzależniona jest od klasy pojazdu i okresu wynajmu). Przy wynajmie długoterminowym i autach premium podstawiamy samochody we wskazane przez klienta miejsce w Łodzi gratis! Za realizację zamówienia klienta odpowiada oddział główny Warszawa.

Gdańsk (Trójmiasto)

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk. Stacjonarny oddział wypożyczalni uruchomiony został w połowie października 2019 roku. W związku z niezaprzeczalnymi walorami turystycznymi - Gdańsk jak i całe Trójmiasto cieszy się znakomitą popularnością. Teraz klienci firmy Cargarden mają alternatywę do podróży samolotem, bądź pociągiem. Mogą wynająć auto w Warszawie i zwrócić w Gdańsku. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze a dodatkowo daje możliwość zwiedzania całego Trójmiasta wynajętym samochodem

Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z nami zarówno telefonicznie jak i poprzez formularz kontaktowy. Zapraszamy!