Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Nowe samochody w ofercie wypożyczalni samochodów Warszawa

Oczekiwania klientów dotyczące oferty wynajmu wskazują nam drogę rozwoju. Rok 2019 rozpoczęliśmy uzupełniając naszą flotę samochodów do wynajęcia o auta luksusowe i sportowe. Istotną kwestią w walce o poprawę jakości powietrza jest posiadanie pojazdów, które efektywnie wykorzystują energię uzyskaną ze spalania paliw. Potrzeby klientów, niskie spalanie, znakomite osiągi i bogate wyposażenie to 4 z wielu parametrów jakie bierzemy pod uwagę przy wyborze samochodów do wynajęcia w Cargarden.

Skoda Superb Laurin & Klement Samochody dostępne w ofercie wypożyczalni 2019 podzieliliśmy zarówno na okresy wynajmu jak i kategorie, by wybór odpowiedniego auta był możliwie najprostszy. Szczegółową ofertę wynajmu możecie Państwo znaleźć w naszych cennikach, gdzie możecie dokonać również rezerwacji pojazdu. Ciekawą pozycją dla fanów marki BMW jest BMW F30 330i x-Drive M-Pakiet 252KM, która dodatkowo posiada słynny M-Pakiet. Dla osób preferujących samochody marki Skoda przygotowaliśmy ofertę wynajmu Superb Laurin & Klement 2.0TDI 190KM DSG

Samochody dostawcze, transportowe i busy

biały crafter Firma Cargarden - transport rozszerza zakres świadczonych usług o usługi transportowe. Dlatego w naszej ofercie pojawiły się samochody dostawcze i transportowe, o których informowaliśmy w artykule wynajmij samochód dostawczy. Możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie m. in. busy jak 8 osobowa Toyota Proace z automatyczną skrzynią biegów. Mamy również nieco mniejsze rozwiązania jak Minivan Ford Turneo connect 1.5TDCI 120KM Automa. Z samochodów dostawczych i transportowych możecie Państwo wynająć nowe Craftery: Volkswagen Crafter Blaszak L4 2.0TDI Automat 8 biegów i jego wersję Long. Oba te pojazdy dostępne są również w ofercie wynajmu krótkoterminowego klasy T.

Hybryda w Cargarden

Mieliśmy już przyjemność informować Państwa o nowości w ofercie Cargarden jakim jest pierwszy w naszej aktualnej ofercie wypożyczalni pojazd z napędem hybrydowym. Posiadaliśmy kiedyś pojazd z tym napędem, ale "hybrydy" nie cieszyły się wtedy taką popularnością. Obecne trendy mówią nam, że niebawem samochody z tym napędem staną się standardem w naszej ofercie. Podobnie zresztą jak było to w przypadku skrzyń automatycznych. Obecnie znakomita większość naszych pojazdów posiada automatyczne skrzynie biegów. Nie mogliśmy jednak zapomnieć o klientach przywiązanych do manuali, więc kupujemy również tego typu auta przeznaczone do wynajmu. Wypożycz hybrydę.