Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO
D+

Audi A3 LIMOUSINE 1,4TFSI 125KM

Pb Automat
Kaucja: 1000 zł

Zobacz szczegóły

od 96,00 zł
cena netto

Czarne Audi A4 B9 D+

Audi A4 B9 1.4TFSI 150KM Kombi/Sedan

Pb Automat
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 111,00 zł
cena netto

Audi Q7 3.0TDI 245KM S-Tronic SUV

Audi Q7 3.0TDI 245KM

ON Automat
Kaucja: 4000 zł

Zobacz szczegóły

od 222,00 zł
cena netto

SUV

BMW X5 M50D 381KM

ON Automat
Kaucja: 6000 zł

Zobacz szczegóły

od 370,00 zł
cena netto

SUV

Volvo XC_60 D4 184KM

ON Automat
Kaucja: 2500 zł

Zobacz szczegóły

od 111,00 zł
cena netto

S+

Mercedes Benz S63 AMG 4-Matic Long

Pb Automat
Kaucja: 10000 zł

Zobacz szczegóły

od 709,00 zł
cena brutto

Sport

Mercedes Benz C 200 Coupe AMG 184KM

Pb Automat
Kaucja: 2000 zł

Zobacz szczegóły

od 138,00 zł
cena netto

SUV

Mercedes Benz GLE 350d 258KM

ON Automat
Kaucja: 4000 zł

Zobacz szczegóły

od 246,00 zł
cena netto

Nowe samochody luksusowe w wypożyczalni od września 2016

Samochody luksusowe stanowią istotną część działalności firmy Cargarden. Dbamy o to, by w ofercie wynajmu samochodów luksusowych pojawiały się interesujące, prestiżowe pozycje. Zdajemy sobie sprawę, iż klienci szukający samochodów klasy premium oczekują doskonałego wyposażenia, komfortu i gwarancji najwyższych standardów.

Obraz - E AmG.jpgCargarden to firma zajmująca się wynajmem aut osobowych. Pojazdy wchodzące w skład naszej oferty to doskonale wyposażone jednostki. Świadczenie usług na najwyższym poziomie wymaga od nas ciągłej modyfikacji oferty. Gwarantujemy najlepszą jakość i stosunek ceny wynajmu do auta wraz z jego wyposażeniem. Specjalizujemy się w wynajmie samochodów osobowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm. Oferujemy wynajem krótko i długo terminowy co jest alternatywą dla leasingu. Od września 2016 w naszej ofercie wypożyczalni pojawiają się nowe luksusowe samochody przedstawione powyżej.

Wynajem aut luksusowych

W celu ciągłego doskonalenia naszej oferty udostępniamy do dyspozycji klientów wypożyczalni samochody luksusowe. Cargarden poszerza swoją flotę o nowe Link - Audi A4 i Link - A3 Limousine.

Obraz - audi-q7-new.jpgZ ofertą pojazdów dostępnych w wynajmie Cargarden możecie Państwo zapoznać się tutaj: Link - cennik wypożyczalnia. Samochody Audi A3 i A4 to pojazdy klasy premium. Te niewielkie w porównaniu do typowych aut klasy premium limuzyny gwarantują komfort jazdy i zapewniają poczucie łatwego prowadzenia pojazdu. Link - Audi Q7 jak również BMW serii “X” - Link - BMW X5 M50, czy Link - Volvo XC 60 to luksusowe SUV’y o sportowym charakterze. Znakomita widoczność, komfortowe wnętrze jak również ekonomiczne jak na rozmiary samochodów spalanie sprawia, iż warto rozważyć wypożyczenie SUV’a przy poszukiwaniach auta do wynajmu. Luksusowe samochody ze względu na elegancję i prestiż przyciągają uwagę.

Wynajmując jedno z nich możesz mieć pewność że niezależnie od sytuacji sprostaja wymaganiom stawianym przez kierowce, drogę i warunki atmosferyczne. Kolejną marką kojarzącą się z eleganckimi limuzynami jest niezmiennie Mercedes. W ofercie wypożyczalni samochodów luksusowych równiez jej nie zabrakło. Cargarden wynajmuje Mercedesy C, E, S, Link - S63 AMG, Link - C200 coupe, czy Link - GLE 350CDI AMG. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą aktualna flotą samochodów.