Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Wypożycz samochód na wakacyjny wyjazd

Wiele osób, nie tylko tych nieposiadających auta decyduje się na wynajem samochodu na wakacje. Wypożyczając pojazd zyskujesz:

  • Sprawdzone auto, które jest pod fachową kontrolą pracowników wypożyczalni i firm partnerskich. Co powoduje, że pojazd sprawnie dotrze do celu podróży.
  • Nie eksploatujesz własnego wozu, który mimo bezawaryjnej pracy na krótkich dystansach, może zachowywać się inaczej w długiej zagranicznej, czy krajowej trasie.
  • Pozwolisz sobie na większy komfort i lepszy wypoczynek wynajmując pojemniejsze auto, bądź pojazd klasy premium. Podróż w luksusowej limuzynie na pewno będzie przyjemna dla pasażerów.

844138483_1_732x488_trend-nowy-kombi-5-drzwi-2018-rok-16-105-km-tarnowskie-gory_rev002.jpg Rozpoczął się sezon wakacyjny 2019. Klienci dokonują rezerwacji samochodów, które będą im towarzyszyć podczas upragnionego urlopu. Niemniej jednak wiele osób rozważa wynajęcie samochodu nie uwzględniając tego, iż im później zdecydujemy się na wyjazd wypożyczonym pojazdem, tym trudniej będzie znaleźć satysfakcjonującą nas ofertę (w tym konkretne typ pojazdu). W sezonie wakacyjnym wiele osób zdecydowało się już na wynajem, przez co dobrych i sprawdzonych aut na rynku jest niewiele. Warto zwrócić uwagę, że na cenę wynajmu składa się wiele czynników, nie tylko marka i model samochodu. Przede wszystkim to kwestia mocy i jakości wyposażenia. W niektórych przypadkach również stan pojazdu - jednak zgodnie z filozofią naszej firmy - nie ma w niej miejsca na niesprawne jednostki.

Sprawdzona, niezawodna wypożyczalnia samochodów

Dokonując rezerwacji warto zwrócić uwagę na wspomniane wcześniej wyposażenie samochodu. Wypożyczalnia Cargarden oferuje nie tylko najatrakcyjniejsze ceny, lecz przede wszystkim bezpieczne samochody. Wyposażenie, jak również stan pojazdu musi być w naszym wypadku nienaganny. Jest to jedna z przyczyn sukcesu naszej firmy. Często naszymi klientami są właściciele samochodów, którzy jednak decydują się pozostawić swoje auto w domu. Cenią sobie bezpieczeństwo i niezawodność naszych aut w trasie.

Wypożyczając auto z naszej firmy masz większą pewność, że pojazd nie odmówi posłuszeństwa w trakcie jazdy. Dlatego, by zapewnić naszym klientom komfort - dokonujemy częstych przeglądów stanu naszej floty samochodowej.

Wybierz komfort jazdy podczas urlopu

Mercedes GLA 250 Nie tylko pewność, że podróżujemy sprawdzonym autem jest powodem, dla którego klienci decydują się na wynajem. Również brak pojazdu, lub chęć podróży w bardziej komfortowych warunkach decydują o skorzystaniu z oferty wypożyczalni. Wybierając auto, możemy zdecydować się na pojazd klasy premium, bądź duże kombi, które zagwarantuje znacznie większą i lepiej zorganizowaną przestrzeń dla kierowcy i pasażerów. Pamiętajmy również, że koniec naszego urlopu to droga powrotna. Powrót niesprawnym samochodem, bądź w niekomfortowych warunkach może być przyczyną zmęczenia, czy wydłużenia czasu planowanej podróży. W najgorszym wypadku może nawet wystąpić awaria auta wymagająca wizyty w warsztacie. Samochody Cargarden to sprawdzone jednostki, które pozwolą na komfortowy powrót.

Istotną kwestią jaką warto wziąć pod uwagę jest również fakt, że korzystając z wynajętego wozu, nasz samochód nie ulega nadmiernej eksploatacji i nie narażamy się na koszta związane z jego potencjalnym uszkodzeniem w dłuższej trasie. Codzienny dojazd do pracy różni się nieco od czasami wyjazdu np. do Chorwacji, Bułgarii, czy Albanii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertę wynajmu krótkoterminowego do 14 dni i wynajmu na okres 15-29 dni.