Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Warszawska wypożyczalnia samochodów luksusowych

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszym Klientom zapewniamy bogato wyposażone samochody luksusowe. Auta premium w naszej ofercie to zadbane jednostki. Nie dopuszczamy by do Klienta trafiło auto niespełniające oczekiwań dotyczących jakości i nienagannego stanu technicznego. 

Lexus RX 350, 400, 450hPasja jaką są dla nas auta spowodowała, że postanowiliśmy świadczyć usugi wynajmu samochodów luksusowych. Prowadzenie takiej działalności wymaga od nas skupienia się na wielu aspektach mających na celu dostosowania oferty do potrzeb klientów. W obecnych czasach większość osób poszukujących samochód klasy premium do wynajęcia zwraca uwagę na jego wyposażenie oraz stan. Wypożyczalnia samochodów Warszawa firmy Cargarden to innowacyjne podejście do tematu wynajmu aut. Nasze analizy doboru pojazdów nie są kierowane wyłącznie aspektem ekonomicznym. Przedstawiane w naszej ofercie jednostki szczególnie w klasie samochodów luksusowych posiadają bogate wyposażenie, co wyróżnia naszą ofertę od konkurencji. Zakupione na potrzeby działalności wypożyczalni samochody to takie jednostki, jakich chętnie używalibyśmy osobiście wybierając się w podróż.

Wypożyczalnia samochodów klasy premium

Samochody kasy premium są głównym obszarem działalności wypożyczalni Cargarden. Naszym celem jest posiadanie najszerszej floty pojazdów w tym segmencie. Nasi klienci cenią sobie wysoką jakość usług, jak również nienaganny stan techniczny wybranych pojazdów. Jesteśmy eastyczni, jeżeli chodzi o ustalenia warunków najmu samochodów. Zapraszamy do wynajmu samochodów klasy luksusowych również firmy, czy osoby prywatne poszukujące tańszej alternatywy dla leasingu w formie wynajmu długoterminowego.