Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Wynajem samochodów luksusowych

Image - Aston MartinW naszej wypożyczalni od dłuższego czasu mogą Państwo wynająć samochody luksusowe. Te prestiżowe auta cieszą się niezmiernie rosnącym zainteresowaniem wśród klientów wypożyczalni. Wiele osób przekonało się, że nie trzeba dysponować ogromnym budżetem, aby móc, na co dzień cieszyć się komfortem jazdy w luksusowym samochodzie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obecności na rynku nasza wypożyczalnia wypracowała u dealerów samochodowych atrakcyjne rabaty, dzięki którymi nasi klienci mogą wynajmować pojazdy po najniższej cenie. Dodatkowo wszystkie samochody są na bieżąco serwisowane, ubezpieczane i gotowe do jazdy. W porównaniu do innych wypożyczalni nasza nie podwyższa ceny i nie obniża limitu kilometrów tylko na podstawie wartości i klasy pojazdu. Niezmienne zostaje także minimum formalności. Do wyboru maja Państwo samochody luksusowe takich marek jak Mercedes, BMW, Audi, Volvo czy Porsche.

Aby mogli się Państwo cieszyć jazdą luksusowymi samochodami wystarczy, że odwiedzą nas Państwo osobiście, zadzwonią na naszą infolinię lub wypełnią formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. W celu zapoznania się z ofertą samochodów luksusowych i sportowych prosimy o sprawdzenie posiadanej przez nas floty pojazdów w cenniku. Jeśli nie znajdą Państwo nic interesującego zapraszamy do kontaktu – nasza wypożyczalnia jest otwarta na sugestie klientów. Chętnie wysłuchamy i postaramy się rozszerzyć swoją flotę aut lub dopasować ofertę do wymagań klientów. Zapraszamy do współpracy.