Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Wynajem długoterminowy samochodów Warszawa. Lepiej niż w leasingu.

Obraz - wynajem_dlugoterminowy_wybor_aut.pngNasza wypożyczalnia samochodów oferuje długoterminowy wynajem aut. Usługa ta polega na wynajęciu samochodu na okres powyżej miesiąca. Mogą Państwo wybrać pojazd z naszej floty bądź zgłosić pracownikom wypożyczalni chęć długoterminowego wynajęcia samochodu, który wypożyczalnia zakupi specjalnie dla klienta. Zdecydują wtedy państwo o marce, kolorze i wyposażeniu samochodu, który chcą państwo wypożyczyć a nasi pracownicy dołożą wszelkich starań by zakupić samochód i przygotować najkorzystniejszą ofertę wynajmu. Korzystając z wynajmu długoterminowego nie martwią się Państwo o ubezpieczenie, stan opon, przeglądy czy też naprawy samochodu. Wszelkie czynności wykona wypożyczalnia samochodów – Państwo mogą zaś cieszyć się z użytkowania samochodu. Wszystkie opłaty zawarte są w cenie wynajmu. Ponadto w przypadku awarii pojazdu istnieje możliwość podstawienia samochodu zastępczego a jeśli podczas użytkowania auta ulegnie ono wypadkowi wypożyczalnia samochodów załatwi niezbędne formalności związane z usługa assistance.

Wynajem długoterminowy dla firm i osób prywatnych

Oferta wynajmu długoterminowego skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm. Dzięki czemu nie poniosą Państwo kosztów zakupu samochodu ani zobowiązań wynikających z umowy kredytowej bądź leasingowej. Po zakończenie okresu wynajmu istnieje możliwość odkupienia samochodu po atrakcyjnej cenie. Jeśli zdecydują się Państwo na dłuższą formę wypożyczenia samochodu mogą Państwo być pewni, że cena będzie wiele niższa a dzienny limit kilometrów zostanie wydłużony. Dodatkowo Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwu rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, co skutkuje oszczędnością czasu i najniższymi stawkami wynajmu na terenie Warszawy i kraju. Podczas trwania wynajmu długoterminowego mogą Państwo wymienić samochód objęty umową na inny model. Dla nas liczy się wygoda i zadowolenie klienta, dlatego jeśli są Państwo zdecydowani wynająć samochód na dłuższy okres prosimy o kontakt. Dla wynajmu długoterminowego flota samochodów jest znacznie bogatsza, wszystkie modele nie znajdują się na naszej stronie internetowej. W naszej wypożyczalni formalności ograniczamy do minimum by klienci nie tracili cennego czasu i od razu mogli czerpać przyjemność z jazdy. Już teraz skontaktuj się z naszym konsultantem by uzgodnić warunki długoterminowego wynajmu samochodu!