Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Wynajem samochodów w czasie pandemii COVID-19

Wielu klientów wypożyczalni samochodów Warszawa kontaktuje się z nami, aby dowiedzieć się, czy wynajem samochodu w czasie pandemii COVID-19 jest bezpieczny i jakie procedury i środki ostrożności są przez nas stosowane aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Poniżej postaramy się przybliżyć stosowane przez nas praktyki.

dezynfekcja aut COVID-19 Wypożyczalnia samochodów Warszawa wdrożyła najwyższe standardy bezpieczeństwa, by uchronić i zminimalizować ryzyko zakażenia swoich klientów i pracowników. Przed wypożyczeniem Państwu samochodu każde z nich dezynfekujemy wewnątrz, dbając o to by były również starannie wywietrzone. Elementy auta z którymi stykają się zarówno kierowcy jak i pasażerowie są czyszczone. Dodatkowo każdy z naszych pracowników wyposażony jest w środki ochrony osobistej. Dokładamy wszelkich starań by nasi pracownicy byli zdrowi, jeśli któryś z nich źle by się poczuł od razu zostanie skierowany do domu, a jeśli zaistnieje taka potrzeba przebadany.

Poinformuj wypożyczalnię samochodów o kwarantannie

W związku z przyjętymi w kraju reżimem sanitarnym kierujemy ogromną prośbę do klientów wypożyczalni samochodów Cargarden - zarówno tych z wypożyczalni w Gdańsku, Łodzi czy Warszawy o przestrzeganie obostrzeń. Jeśli podczas wynajmu lub przed nim znajdą się Państwo w kwarantannie prosimy o bezwzględne informowanie nas o tym. Aby chronić naszych klientów i pracowników musimy wiedzieć również o Państwa potencjalnym kontakcie z osobą zarażoną COVID-19, bądź uzyskaniu przez Państwa wyniku pozytywnego na obecność wirusa. Dbajmy o bezpieczeństwo i zdrowie swoje, lecz również osób obsługujących nas podczas codziennych aktywności. Nasz kierowca może dostarczyć Państwu auto pod wskazany adres, stąd apel o przestrzeganie panujących zasad i informowanie nas w przypadku istotnych wiadomości dotyczących Państwa stanu zdrowia.

Minimum formalności, profesjonalna obsługa

Mimo utrudnień staramy się, aby wynajem był wciąż prosty i przyjemny, a formalności ograniczyliśmy do minimum by oszczędzać cenny czas naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu samochodów. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.