Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Wypożycz hybrydę i rusz w miasto pełne energii

W trosce o środowisko, jak również w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów wypożyczalnia samochodów Warszawa - Cargarden zakupiła dla Państwa auta z napędem hybrydowym. Napęd ten sprawia, że nasza podróż jest mniej uciążliwa dla środowiska. Ze względu na pojawiające się pytania dotyczące wypożyczenia samochodu z napędem hybrydowym odpowiemy na 3 zasadnicze kwestie.

Toyota Corolla Czym jest napęd hybrydowy? Jet to pytanie zasadnicze, na które postaramy się odpowiedzieć na początku. 

To nic innego jak połączenie (hybryda) silnika elektrycznego i spalinowego. Pojazdy z takimi silnikami charakteryzują się dynamiką, wysoką kulturą jazdy jak również niskim spalaniem. Spalanie to w porównaniu do odpowiedników z klasycznym silnikiem spalinowym potrafi pozytywnie zaskoczyć. Oczywiście optymalna jazda takim pojazdem wymaga odrobiny doświadczenia, niemniej jednak nawet początkujący użytkownicy hybryd zauważą znaczącą różnicę. 

Jak ładować hybrydę?

Samochody z napędem hybrydowym zazwyczaj ładują się wykorzystując energię kinetyczną, czyli wykorzystują siły oddziałujące na auto np. podczas zwalniania w celu wytworzenia energii zasilającej akumulatory. Dzięki temu hybryda nie wymaga dodatkowego ładowania, czy postojów. 

Co się stanie jeżeli rozładują się akumulatory od silnika elektrycznego?

Zupełnie nic, auto samoistnie przełączy się na silnik spalinowy i będzie stopniowo doładowywało wyczerpaną energię do akumulatorów. Współczesne pojazdy potrafią efektywnie wykorzystywać naszą jazdę do zachowania odpowiedniego poziomu naładowania akumulatorów.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Wybrane hybrydy