Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Wypożyczalnia samochodów transportowych. Wynajmij dostawczy bus do przeprowadzki.

Firma Cargarden to wypożyczalnia samochodów z siedzibą w Warszawie. Swój dynamiczny rozwój zawdzięczamy sprawdzonej, doskonale wyposażonej flocie i znakomitej obsłudze klienta. Wakacje 2019 rozpoczęliśmy od wzbogacania oferty wynajmu samochodów transportowych. Busy, lawety i pojemne samochody dostawcze pozwolą na tani przewóz towarów i przeprowadzenie "przeprowadzki" we własnym zakresie.

Brązowa Toyota Proace Pojemne busy służą nie tylko do przewożenia materiałów budowlanych. Kurierzy, czy firmy zajmujące się przeprowadzkami często korzystają z usług naszej wypożyczalni samochodów. Znacznie taniej i prościej jest wynająć auto i na własną rękę przewieźć konkretne towary, niż zlecać to firmom zajmującym się przewozem. Nie musimy uzgadniać szczegółów dotyczących ilości paczek ich wagi, czy czasu potrzebnego na realizację zlecenia. Państwo dbacie o odpowiednie zabezpieczenie (pakowanie) i załadowanie produktów. Nie musicie martwić się, co jeżeli część dobytku nie zmieści się do auta. Po prostu wykonacie dodatkowy “kurs”, który będzie kosztował dodatkowe paliwo i oczywiście czas osób zaangażowanych w przeprowadzkę.

Samochód transportowy do przeprowadzek

Wsparcie znajomych przy przeprowadzce jest niezastąpione. Niemniej szukanie osoby mającej możliwość użyczenia nam pojazdu na cały dzień, lub kilka wieczorów może okazać się nie lada wyzwaniem. Większość osób posiadających takie pojazdy żyje z ich codziennego użytku. Nie musimy kłopotać w ten sposób nikogo, a jedynie liczyć na pomoc w pracach fizycznych. Za dostarczenie auta dostawczego chętnie odpowiemy my. W dogodnym dla Państwa terminie wynajmiemy busa i doradzimy, które auto z naszej floty samochodów transportowych / przewozowych najlepiej sprawdzi się z danym asortymentem.
 

Wynajem samochodów dostawczych dla firm

Wiele firm mierzy się z problemami, czy to z leasingiem, czy też z utrzymaniem własnej floty samochodowej w należytym stanie. Firma Cargarden wynajmuje zarówno na okresy krótkoterminowe, jak i długoterminowe samochody dostawcze i transportowe dla firm. Zyskują Państwo możliwość odliczenia poniesionych kosztów wynajmu. Dodatkowo nie musicie martwić się o okresowe przeglądy i naprawy. Cała odpowiedzialność za stan pojazdów zostaje przeniesiona przy formie wynajmu samochodów na dostawcę, czyli firmę Cargarden.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, poszukujących pojemne samochody dostawcze do przeprowadzki, czy przewiezienia towarów jak i firmy poszukujące solidnego partnera biznesowego. Wynajmujemy również auta z kierowcą.