Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Wypożyczenie auta z kierowcą. Bezpieczny i komfortowy przejazd

Czasem musimy rozpocząć swą podróż bardzo wcześnie. Czy to udając się na konferencję, podróż służbową, lub w innych celach biznesowych. Chcemy właściwie się prezentować i być wypoczęci jednak jak tego dokonać, kiedy musimy wyjechać o 3 rano? Opcja wynajmu samochodu z kierowcą to gwarancja bezpiecznego i szybkiego przejazdu we wskazane przez klienta miejsce. Możesz wynająć samochód bez prawa jazdy.

dwóch kierowców i podróż nocą Rozpoczęcie podróży w środku nocy nie jest dla większości osób najprzyjemniejszym sposobem na rozpoczęcie dnia. Zwłaszcza, kiedy oczekuje się od nas efektywności podczas wyczerpujących zadań w ciągu dnia. Dla takich klientów przygotowaliśmy opcje wypożyczania samochodów z kierowcą. Auta luksusowe dostępne w ofercie naszej wypożyczalni pozwolą Państwu na odpoczynek i sen w trakcie podróży. Nasz kierowca zadba o to, by bezpiecznie dowieźć pasażera do wskazanego celu.

Wyjazd służbowy - delegacja. Wynajmij auto z kierowcą

Często musimy wystąpić przed potencjalnymi partnerami biznesowymi i zaprezentować rozwiązania firmy w jak najkorzystniejszym świetle. Zmęczenie nie jest dobrym doradcą w takich sytuacjach. Dodatkowo po całodniowych negocjacjach i dniu rozpoczętym w godzinach nocnych nasza koncentracja może nie pozwalać na bezpieczny powrót do domu. Jednym z rozwiązań jest skorzystanie z usług naszych kierowców. Pamiętajmy, że podróżując w stanie nadmiernego zmęczenia możemy wyrządzić krzywdę nie tylko sobie, ale i innym uczestnikom ruchu drogowego.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że każdy klient będzie zadowolony z jakości obsługi. Osoby, które do tej pory korzystały z usług podróży z kierowcą wracają do nas przy kolejnych okazjach.