Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Wypożyczalnia samochodów Warszawa. Wypożycz samochód na wakacje

Z naszą wypożyczalnią każdy wyjazd okaże się wyjątkowy i przebiegnie bez przykrych niespodzianek. Po podaniu przez klienta szczegółów Obraz - samochod_na_wakacje.jpgprzygotujemy indywidualną ofertę wynajmu samochodu na wakacje. Nasze komfortowo wyposażone samochody zapewnią Ci wygodę i bezpieczeństwo. Wybierając ten rodzaj wypoczynku nie jesteśmy zależni od żadnego biura podróży, możemy w pełni samodzielnie zaplanować podróż i sami decydować o tym gdzie się zatrzymamy i co zwiedzimy. Daje to nam dużą swobodę i większą satysfakcję.

Jeśli planujesz wyjazd w większej grupie osób w naszej ofercie znajdziesz 9-osobowe busy. Zdecydowanie zmniejszy to koszty podróży jednak pojazdy do przewozu osób należy rezerwować z większym wyprzedzeniem gdyż jest to w ostatnim okresie coraz bardziej popularny sposób na rodzinne wakacje. Cena wynajmu jest zależna od modelu auta i długości jego wynajmu. Trzeba również doliczyć koszty kaucji, paliwa oraz ewentualnych opłat autostradowych. Warto wcześniej zaplanować dokładną trasę, jaką zamierzamy się poruszać.

Gdy planujemy wakacje zagraniczne auto warto wynająć już w kraju, nie przejmujemy się, bowiem że nasz samochód może ulec awarii, nie ma ubezpieczenia czy aktualnego przeglądu. Ponadto udogodnieniem jest to, że umowa najmu spisana jest w języku ojczystym - nie musimy się martwić ukrytymi kosztami czy barierą językową. Korzystając z oferty wynajmu samochodów mają państwo pewność swojego bezpieczeństwa gdyż w razie awarii podstawiony zostanie samochód zastępczy, ponadto nasze samochody poddawane są regularnym przeglądom, posiadają sprawną klimatyzację i objęte są pakietem ubezpieczeń. Dodatkowo mogą Państwo zapytać naszego konsultanta o wyposażenie dodatkowe, które może przydać się podczas wyjazdu. Masz ochotę odpocząć już dziś? Nie zwlekaj – skontaktuj się z naszym konsultantem i wynajmij samochód, który sprosta Twoim oczekiwaniom!