Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Informacje nt wypożyczalni samochodów Warszawa

Dlaczego zajęliśmy się wypożyczaniem samochodów. Na co Cargarden zwraca szczególną uwagę i co przyczyniło się do naszego sukcesu. W artykule wskazujemy również aktualne promocje wynajmu samochodów. Warto również zwrócić w nim uwagę na bogatą ofertę wynajmu samochodów luksusowych.

MBCAN-2018-GLE-AMG-SUV-CAROUSEL-LEFT-3-2-01-DR.jpg Firma Cargarden powstała ze względu na potrzeby osób odwiedzających Miasto Stołeczne Warszawa, jak również jej mieszkańców. Duże sieciowe korporacje zajmujące się wynajmem aut nie podchodzą do klienta indywidualnego, czy firmy w taki sposób jak lokalni dostawcy usług. Indywidualne podejście do klienta, dbanie o jakość floty samochodowej, jak również obsługi klienta pozwoliły nam się stać liderem wynajmu aut w Warszawie.

Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Dbając o jakość usług koncentrujemy się również na atrakcyjnych cenach. Dbamy o to, by nie znaleźli Państwo samochodu w podobnej klasie i wyposażeniu lepszej cenie. Często zdarzają nam się pytania od klientów, dlaczego to konkretne auto jest nieco droższe - a chcielibyście skorzystać z naszej oferty ze względu na pozytywne opinie na nasz temat. Już wyjaśniamy: chodzi nie tylko o model i markę pojazdu, jednakże o poziom jego wyposażenia. Nasze auta w znakomitej większości posiadają automatyczne skrzynie biegów, a także wzbogacone systemy podnoszące komfort i bezpieczeństwo jazdy. O aktualnych promocjach znajdziecie Państwo informacje na stronie: aktualne promocje wynajmu samochodów

Wynajem samochodów luksusowych - tylko w Cargarden

Dbamy nie tylko o jakość pojazdów, lecz również stale podnosimy ilość aut z klasy premium i sportowych. W wypożyczalni samochodów znajdziecie Państwo luksusowe egzemplarze topowych marek. Oczywiście staramy się, aby pojazdy te posiadały bogate pakiety wyposażenia. Auta luksusowe wraz z cenami można znaleźć w klasach: