Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

Oferta Aston Martin

Marka Aston Martin

Obraz - aston_martin_logo.pngAston Martin to brytyjski koncern motoryzacyjny produkujący samochody sportowo-luksusowe. Został założony w 1914r. przez Lionela Martina i Roberta Bamforda, dealerów samochodów Singer. Pełna nazwa producenta samochodów brzmi Aston Martin Lagonda Limited pochodzi ona z połączenia nazwiska jednego z założycieli firmy oraz nazwy wyścigów samochodowych - Aston Clinton Hill Climb. Siedziba Astona Martina mieści się w Gaydon w Wielkiej Brytanii. Obecnie 15% udziałów w koncernie Aston Martin posiada firma Ford a firma Daimler AG 5% - trwają rozmowy dotyczące kontynuacji wykupu akcji producenta samochodów sportowo-luksusowych.

Marka Aston Martin może być bliska sercom polaków, ponieważ to nasz rodak – inż. Tadeusz Marek zaprojektował silnik V8 o pojemności 5,3 litra oraz 6 cylindrowy, rzędowy o pojemności 3,7 litra. Auta Aston Martin stały się popularne dzięki licznym występom tej marki w filmach o Jamesie Bondzie.

Najpopularniejszymi modelami marki Aston MartinVantage, Vanquish, Rapide, Roadster, Zagato. Od samego początku istnienia marka Aston Martin cechowała się luksusowym wyposażeniem, sportowym wyglądem oraz wysokimi osiągami. Warto się o tym przekonać wybierając jedno z aut Aston Martin dostępnego w naszej wypożyczalni. Już teraz sprawdź naszą aktualną flotę samochodów i wybierz samochód dla siebie!

Aston Martin DB 10 - auto James'a Bonda (Spectre 2015)

Opublikowano:
Aktualizacja:
Aston Martin Vantage V8 Sport

Aston Martin Vantage

Pb Automat
Zobacz szczegóły

Wycofano
z oferty