Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

A6 Avant

A6 Avant 3.0TDI QUATTRO
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
E Kombi Napęd na obie osie 3,0 Diesel 5 5 565 L 300 KM 6 Manualna 9,0 / 6,5 / 8,0
L / 100 km
silver
auto wycofane z oferty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa. Audi A6 Avant

Obraz - A6 AvantDysponuje bogatą flotą samochodów osobowych, aut dostawczych i motocykli. W naszej ofercie znajduje się Audi A6 kombi, co sprawia iż do dyspozycji otrzymujemy samochód o charakterze sportowym z pojemnym bagażnikiem. Kombi to auto idealne na wakacje. Możemy zaoferować Państwu samochody różnej klasy i marki. Pojazdy poddawane są  okresowym przeglądom, każdy z nich posiada nowoczesne wyposażenie i sprawną klimatyzację. Ponadto dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa wynajmowane samochody objęte są pakietem ubezpieczeń.

W naszej wypożyczalni możesz wynająć Audi A6 Avant. Sprawdź cenę wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Zapytaj naszego konsultanta o warunki i wyposażenie dodatkowe. Przekonaj się że mamy najlepsze ceny w Warszawie i zostań jednym z wielu zadowolonych klientów. Zadzwoń już teraz i dowiedz się czy Audi A6 jest dostępne! Posiadamy najlepsza obsługę zatrudniając fachowców, którzy są ekspertami w branży motoryzacyjnej.

Audi A6 Avant

Przepastny bagażnik, ogrom miejsca w środku, niesamowite osiągi oraz spalanie na średnim poziomie 8 litrów, to audi A6 kombi QUATTRO z silnikiem 3.0TDI o mocy 300KM. Auto którego nie powstydzi się chyba nikt.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy E w ofercie wypożyczalni

E

Audi Najnowsze AUDI A6 C8 2,0TDI Automat z 2020 roku

ON Automat
Kaucja: 2500 zł

Zobacz szczegóły

od 209,00 zł
cena brutto

Czarne BMW G30 E

BMW BMW G30 530i x-Drvie M-Pakiet 252KM Automat

Pb Automat
Kaucja: 2500 zł

Zobacz szczegóły

od 225,00 zł
cena brutto