Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

A7 3.0TDI 245KM

None
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
Sport Coupe Napęd na obie osie 3,0 Diesel 5 5 460 L 245 KM 8 Automatyczna 8,0 / 7,0 / 6,0
L / 100 km
black
auto wycofane z oferty

Wynajem samochodów luksusowych - audi A7

Obraz - A7Wypożyczalnia samochodów luksusowych Cargarden posiada bogato wyposażone przestronne limuzyny o sportowych osiągach i niezwykłym komforcie jazdy. Wyposażenie klasy premium zawiera wszystko czego potrzeba do jazdy nawet w najdłuższych trasach. Zachęcamy do wynajmu aut z naszej firmy, ponieważ gwarantujemy najlepsze, sprawdzone auta, atrakcyjną ofertę i profesjonalną obsługę.

Audi A7

Sportowa limuzyna Audi która jest zarówno sportowo nacechowana jak i bardzo wygodna. Auto wizualnie powala na kolana, pozwala na bardzo wiele. Napęd QUATTRO sprawdza się zarówno na suchych jak i ośnieżonych czy mokrych drogach dając zawsze nienaganną jakość prowadzenia. 3.0 diesel jest idealnym wyborem łączącym osiąch auta GTI o przyspieszeniu 6.0s do 100km/h, ze spalaniem rzędu 7 litrów. 

A7 to 5 drzwiowe coupe zbudowane na bazie audi A6, zapewnia to zarówno dużą ilość miejsca wewnątrz auta, jak i komfort podróżowania. Audi A7 jest chyba jednym z najładniejszych samochodów klasy coupe, rywalizując z BMW serii 6, oraz mercedesem CLS. Każdy z producentów ma swoje zalety, natomiast audi chyba najchętniej jest wybierany ze względu na legendarny NAPĘD QUATTRO. Wszystko to w połączeniu z silnikiem 3.0TDI, tworzy idealną całość, ekonomiczną, spalającą 7l oleju napędowego w trasie, a przy tym sportową osiągającą pierwsze 100km/h w niewiele ponad 6s. Należy dodać również, iż wyposażeniowo nasze samochody nie są podstawowe, co również można powiedzieć o A7, mamy tu wszystko czego potrzeba, nikt nie będzie zawiedziony.

Audi A7, sedan klasy S Sport, auto posiada 4 miejsca i bagażnik o pojemności 535L. Auto przyspiesza do 100km/h w 6,3s. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 6,0L. Auto na wyposażeniu posiada elektryczne szyby, elektryczne lusterka, podgrzewane lusterka, klimatyzację automatyczną, radio + CD MP3, kontrolę trakcji, nawigację GPS, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, skórzaną tapicerkę, szyber dach, radar, asystent pasa ruchu i martwego pola.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy Sport w ofercie wypożyczalni

Sport

Audi S3 Limousine 300KM

Pb Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 138,00 zł
cena netto

Czarny Ford Mustang Sport

Ford Mustang GT 5.0 420KM

Pb Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 274,00 zł
cena brutto

Sport

Mercedes Benz A 45 AMG 381KM

Pb Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 169,00 zł
cena netto

Porshe Cayman S Sport

Porsche Porshe Cayman S Automat

Pb Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 274,00 zł
cena brutto