Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

A6 2.0TDI 190KM

None Kontakt / Rezerwacja
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
E+ Sedan Napęd na przednią oś 2,0 Diesel 5 4 530 L 190 KM 8 Automatyczna 6,0 / 5,0 / 4,4
L / 100 km
black
/ brązowy
/ szary

Opcje wynajmu

Krótkoterminowy 1 - 4 dni

350,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 300 km/doba

Krótkoterminowy 5 - 14 dni

280,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 300 km/doba

Krótkoterminowy 15 - 29 dni

250,00 / doba
Cena brutto
  • Limit: 300 km/doba

Krótkoterminowy 1 miesiąc

6500,00 / miesiąc
Cena brutto
  • Limit: 4000 km/mc

Średnioterminowy 2 - 24 miesiące

4899,00 / miesiąc
Cena netto
  • Limit: 3000 km/mc

200KM Audi A6 sedan do wypożyczenia w Cargarden

Obraz - A6 C7Pojazdy dostępne w ofercie naszej wypożyczalni to doskonale wyposażone , sprawdzone i co najważniejsze bezpieczne auta. Priorytetem dla nas jest komfort i bezpieczeństwo klientów, przez co obejmujemy bogatymi pakietami ubezpieczeń naszą flotę samochodową. Możemy zaoferować  samochody różnej klasy i marki. Pojazdy poddawane są okresowym przeglądom, każdy z nich posiada nowoczesne wyposażenie i sprawną klimatyzację. 

W naszej ofercie znajduje się Audi A6. Wyposażenie dodatkowe to m.in. key less go, klimatronik 2 strefowy, nawigacja, s-line, skóra + materiał. Sprawdź cenę wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Zapytaj naszego konsultanta o warunki i wyposażenie dodatkowe. Przekonaj się że mamy najlepsze ceny w Warszawie i zostań jednym z wielu zadowolonych klientów. Zadzwoń już teraz i dowiedz się czy Audi A6 jest dostępna!

Audi A6 Sedan

Najnowsza generacja A6 swoim wyglądem i rozmiarami przypomina już auta z grupy wyżej typu Audi A8 i BMW 7. Auto bardzo prestiżowe którego nie powstydzą się nawet prezesi firm. 190 konny silnik diesla łączy bardzo dobre parametry z ekonomią jazdy. Auto wyposażone bardzo dobrze ze sportowym zacięciem o którym świadczy pakiet s-line. Oczywiście profanacją w takiej limuzynie była by skrzynia manualna, dlatego też nasze auta wyposażone są w 8 biegowe automaty.

Audi A6, sedan klasy E+ z silnikiem diesla 2.0 o mocy 190KM Auto posiada 5 miejsc i bagażnik o pojemności 530L. Auto przyspiesza do 100km/h w 8,2s. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 4,4L. Auto na wyposażeniu posiada elektryczne szyby, elektryczne lusterka, podgrzewane lusterka, klimatyzację automatyczną, radio + CD MP3, kontrolę trakcji, nawigację GPS, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu skórzaną tapicerkę.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy E+ w ofercie wypożyczalni

E+

Lexus Lexus GS300 245KM Automat

Pb Automat
Kaucja: 2500 zł

Zobacz szczegóły

od 158,00 zł
cena netto

Czarny mercedes E E+

Mercedes Benz Mercedes E220d W213 AMG 4-Matic

ON Automat
Kaucja: 2500 zł

Zobacz szczegóły

od 209,00 zł
cena brutto

E+

Skoda Superb Kombi/Sedan 2.0TDI 190KM DSG

ON Automat
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 111,00 zł
cena netto

Skoda Superb Laurin & Klement E+

Skoda Superb Laurin & Klement 2.0TDI 190KM DSG

ON Automat
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 116,00 zł
cena netto