Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

R8

Audi R8 V8
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
Sport Coupe Napęd na obie osie 4,2 Benzyna 2 2 100 L 420 KM 6 Automatyczna 15,0 / 12,0 / 9,0
L / 100 km
silver
auto wycofane z oferty

Wypożyczalnia samochodów - wynajem Audi R8

Obraz - Audi R8Sportowe coupe z napędem na 4 koła i silnikiem 4.2 omocy 420km, auto zarówno do pokazania się jak i dla osób chcących pojeżdzić sporo szybciej. Napęd na 4 koła sprawia iż auto prowadzi się pewnie w każdych warunkach. Osoby kochające motosport oraz piękne auta napewno nie będą zawiedzione.

Audi R8

Wypożycz audi R8 w firmie Cargarden. To doskonałe auto, o niezwykle sportowym charakterze wyprodukowane przez koncern Volkswagen AG. Premiera auta odbyła się w roku 2006, zaś jego projekt oparty o prototyp Audi RSQ. Samochód dostępny jest w wypożyczalni samochodów Warszawa. Technologicznie zbliżony do Lamborghini Gallardo. Audi R8 zostało przygotowane specjalnie na potrzeby użytkowników, którzy nie będą poruszać się nimi jedynie na torach sportowych, jednak wykorzystywać je będą do coddziennego użytkownia. Spowodowało to, iż w R8 znacznie obniżono poziom emitowanego hałasu, jak również podniesiono znacznie komfort kierowcy i jego pasażerów starając się jak najmniej ująć sportowej natury pojazdu.

Dla firmy Cargarden, najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo pasażerów. Auto jest poddawane cyklicznym przeglądom. Stan pojazdu jest nienaganny. Dodatkowo najemca może być pewny, iż samochód objęty jest szerokim wahlarzem ubezpieczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą flotą samochodów osobowych. W ofercie znajdują się pojazdy zarówno sportowe, jak i komfortowe limuzyny, czy SUV'y. Wypożyczamy szeroką gammę aut luksusowych. Możemy zaoferować  samochody różnej klasy i marki. Pojazdy poddawane są okresowym przeglądom, każdy z nich posiada nowoczesne wyposażenie i sprawną klimatyzację. Ponadto dla komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów wynajmowane samochody objęte są pakietem ubezpieczeń.

Sprawdź cenę wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego  Audi R8. Zapytaj naszego konsultanta o warunki i wyposażenie dodatkowe. Najlepsza wypożyczalnia samochodów w Warszawie. Komfort, bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Audi R8, sedan klasy Sport, auto posiada 2 miejsca i bagażnik o pojemności 100L. Auto przyspiesza do 100km/h w 4,6s. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 12,0L. Auto na wyposażeniu posiada elektryczne szyby, elektryczne lusterka, podgrzewane lusterka, klimatyzację automatyczną, radio + CD MP3, kontrolę trakcji, nawigację GPS, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, skórzaną tapicerkę.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy Sport w ofercie wypożyczalni

Sport

Audi S3 Limousine 300KM

Pb Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 138,00 zł
cena netto

Czarny Ford Mustang Sport

Ford Mustang GT 5.0 420KM

Pb Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 274,00 zł
cena brutto

Sport

Mercedes Benz A 45 AMG 381KM

Pb Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 169,00 zł
cena netto

Porshe Cayman S Sport

Porsche Porshe Cayman S Automat

Pb Automat
Kaucja: 3000 zł

Zobacz szczegóły

od 274,00 zł
cena brutto