Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

S8 4.0TFSI 520KM

białe Audi S8 4.0TFSI 520KM S-Tronic
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
S Sedan Napęd na obie osie 4,0 Benzyna 5 4 510 L 520 KM 8 Automatyczna 14,0 / 10,0 / 7,5
L / 100 km
biały
auto wycofane z oferty

Wynajem audi S8 dostępny w ofercie wypożyczalni samochodów Warszawa

Obraz - Audi-S8.pngCargarden - warszawska wypożyczalnia aut posiada w swej ofercie samochody sportowe, luksusowe limuzyny i doskonale wyposażone SUV'y. Do Państwa dyspozycji udostepniamy równie dobrze wyposażone auta z segmentu klasy B, C, które są idealnym wyborem dla osób szukających oferty taniego wynajmu samochodów. Audi S8 to samochód z segmentu klasy S. Pieknie prezentujący się pojazd to doskonały wybór również dla par poszukujących samochodu do ślubu.

Audi S8 520 KM

Audio S8 to rasowa sportowa limuzyna, auto o takich rozmiarach i przyspieszeniu 4s do 100km/h jest nie lada gratką. Należy dodać że spalanie w trasie według producenta wynosi 7,6l/100km, i jest to osiągalne. Z reguły jest to raczej wynik około 10l/100km. To i tak bardzo niewiele jak na taką wielką i mocną limuzynę. Należy dodać, iż rzadko kiedy spotkamy na drodze szybsze auto. Co do luksusu to mamy go tu aż nadmiar: skóry, sportowe fotele, podsufitka z alkantary, lodówka w podłokietniku i wiele innych dodatków, które na pewno nie pozwolą nam powiedzieć, że autu czegoś brak. Do tego wiele systemów pomadających kierowcy podczas jazdy, radar, side i line assist, czytanie znaków i kamery cofania, to tylko dodatkowe opcje oprócz wielu standardowych systemów dostępnych w podstawowym wyposażeniu.

Audi S8, sedan klasy S Sport, auto posiada 5 miejsc i bagażnik o pojemności 510L. Auto przyspiesza do 100km/h w 4,2s. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 10,0L. Auto na wyposażeniu posiada elektryczne szyby, elektryczne lusterka, podgrzewane lusterka, klimatyzację automatyczną, radio + CD MP3, kontrolę trakcji, nawigację GPS, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, skórzaną tapicerkę, szyber dach, radar, lodówkę w podłokietniku, asystent pasa ruchu i martwego pola, masaże w fotelach.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy S w ofercie wypożyczalni

S

Mercedes Benz S350d 4-Matic

ON Automat
Kaucja: 7000 zł

Zobacz szczegóły

od 387,00 zł
cena brutto