Cenniki wynajmu samochodów

Klauzula informacyjna

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Cargarden Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Mozarta 1 lok. 1, 02-736 Warszawa zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: biuro@cargarden.pl lub telefonując pod numer: 534-089-785
  • Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.
  • Podanie danych osobowych na stronie wypożyczalni jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO

530D F10 258KM

BMW F10 3.0d 258KM
Klasa Typ nadwozia Rodzaj Napędu Pojemność silnika Rodzaj paliwa Ilość miejsc Ilość drzwi Pojemność bagażnika Ilość koni Ilość biegów Skrzynia biegów Zużycie paliwa Dostępne kolory
E+ Sedan Napęd na tylną oś 3,0 Diesel 5 4 520 L 258 KM 8 Automatyczna 6,5 / 5,6 / 5,1
L / 100 km
black
auto wycofane z oferty

Wypożyczalnia samochodów - BMW 530D z M-Pakietem

Obraz - BMW F10 530dPosiadamy bogatą flotę doskonale wyposażonych samochodów osobowych, limuzyn sportowych, busów 8-9 osobowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i sprawdzone, bezpieczne samochody. Posiadamy szeroką ofertę związaną z wynajmem samochodów BMW 5XX w wersji F10.

BMW 530D w M-pakiecie

Auto klasy E, które swoimi rozmiarami nie odbiega od poprzedniej generacji BMW serii 7, Osiągi na poziomie 6s do 100km/h. Średnie spalanie deklarowane przez producenta wynosi 5.7L/100km, w rzeczywistości jest to wartość oscylująca w granicach 7L/100km przy spokojnej jeździe do 8L/100km przy bardziej dynamicznej formie prowadzenia auta. Samochód bardzo komfortowy, a przy tym zachowujące perfekcyjne prowadzenie, podróż w trasę w 4 rosłe osoby nie stanowi żadnego wyzwania, będzie to wygodna komfortowa podróż nawet z większą ilością bagażu, ponieważ kufer pomieści 520L. Prędkość maksymalna została ograniczona do 250km/h, i jest ona zupełnie wystarczająca do sprawnego przemieszczania się. Auto w swoim wyposażeniu posiada wszelkie niezbędne elementy potrzebne do komfortowej jazdy oraz obsługi pojazdu.

W wyposażeniu znaleźć możemy: M-Pakiet (wewnątrz + zewnątrz), klimatronik,  automatyczną skrzynię biegów, sportowe fotele z alcantary, aktywny tempomat z radarem side asyst + line asyst, nawigację.

BMW 5, sedan klasy E+, auto posiada 5 miejsc i bagażnik o pojemności 520L. Auto przyspiesza do 100km/h w 6,1s. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 5,7L. Auto na wyposażeniu posiada elektryczne szyby, elektryczne lusterka, podgrzewane lusterka, klimatyzację automatyczną, radio + CD MP3, kontrolę trakcji, nawigację GPS, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu skórzaną tapicerkę.

Opublikowano:
Aktualizacja:

Inne samochody klasy E+ w ofercie wypożyczalni

E+

Audi A6 2.0TDI 190KM

ON Automat
Kaucja: 2500 zł

Zobacz szczegóły

od 158,00 zł
cena netto

E+

Lexus Lexus GS300 245KM Automat

Pb Automat
Kaucja: 2500 zł

Zobacz szczegóły

od 158,00 zł
cena netto

Czarny mercedes E E+

Mercedes Benz Mercedes E220d W213 AMG 4-Matic

ON Automat
Kaucja: 2500 zł

Zobacz szczegóły

od 209,00 zł
cena brutto

E+

Skoda Superb Kombi/Sedan 2.0TDI 190KM DSG

ON Automat
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 111,00 zł
cena netto

Skoda Superb Laurin & Klement E+

Skoda Superb Laurin & Klement 2.0TDI 190KM DSG

ON Automat
Kaucja: 1500 zł

Zobacz szczegóły

od 116,00 zł
cena netto